Marcel Hossa.
Marcel Hossa. (Autor: TASR)
SITA|16. dec 2018 o 15:56

Presadil sa v mestskom derby.

TRENČÍN. Niekdajší slovenský hokejový reprezentant sa v druhom vystúpení vo florbalovej extralige mužov dočkal premiérových gólov.

Kým v prvom zápase strelecky mlčal, v piatkovej predohrávke 12. kola dvoma zásahmi režíroval tesný triumf AS Trenčín v mestskom derby nad 1. FBC Trenčín 7:6.

Hossa najprv otvoril skóre hneď v prvom striedaní v 2. minúte, neskôr v 43. minúte vyrovnal na priebežných 5:5.

Na oba góly mu prihral účastník nedávnych majstrovstiev sveta 2018 v Prahe Matúš Machara.

Víťazný gól strelil v 53. minúte Samuel Dávidek.

AS Trenčín je po dvanástich zápasoch na ôsmom mieste slovenskej extraligy so ziskom 15 bodov, 1. FBC Trenčín má o päť bodov viac a je šiesty.

Domov»Ďalšie športy»Ostatné športy»Pri debute mu to nevyšlo. Marcel Hossa strelil prvé góly vo florbalovej extralige