Real môže vyhrať MS klubov tretíkrát v sérii. Hetrikom to zariadil Bale

Real Madrid oslavuje postup do finále. (Autor: TASR/AP)
SITA|19. dec 2018 o 19:35

Real má šancu na tretí triumf v tejto súťaži za sebou.

MS klubov vo futbale v SAE - XV. ročník - stredajší výsledok:

semifinále

Kašima Antlers (Jap.) - Real Madrid (Šp.) 1:3 (0:1) - do finále postúpil Real Madrid

Góly: 78. Doi - 44., 53. a 55. Bale

MS klubov 2018 - semifinále: Momentky zo zápasu Real Madrid - Kashima Antlers: fotogaléria

19.12.2018

ABÚ ZABÍ. Futbalisti Realu Madrid sa tretíkrát za sebou prebojovali do finále majstrovstiev sveta klubov FIFA.

V stredajšom semifinálovom zápase v Abú Zabí v Spojených arabských emirátoch zdolali japonský tím Kašima Antlers 3:1.

Zostávajúci program turnaja (časy sú v SEČ):

• ZÁPAS O 3. MIESTO
<>

Sobota 22. decembra (Abú Zabí): Kašima Antlers (Jap.) - River Plate (Arg.)/14.30/

<>
  • FINÁLE
<>

Sobota 22. decembra (Abú Zabí): Real Madrid (Šp.) - Al-Ain (SAE) /17.30/

Real má šancu na tretí triumf v tejto súťaži za sebou, keďže titul vyhral aj v predchádzajúcich dvoch rokoch, v minulosti aj v decembri 2014.

Hrdinom Realu v stredajšom súboji bol autor hetrik Gareth Bale, ktorý skóroval v 44., 53. a 55. minúte. Skóre duelu otvoril tesne pred prestávkou po peknom vysunutí od Marcela.

Druhý zásah pridal po nedorozumení v defenzíve japonského súpera a tretí z ľavej strany tiež po prihrávke od Marcela. Za Japoncov v 78. minúte skorigoval Šoma Doi, tento gól odobril aj systém VAR.

Finálovým súperom Realu bude v sobotu 22. decembra o 17.30 h SEČ domáci tím Al-Ain, ktorý v semifinále vyradil argentínsky River Plate.

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Real môže vyhrať MS klubov tretíkrát v sérii. Hetrikom to zariadil Bale