Balotelli skóroval pri debute za Marseille, zápas museli na 30 minút prerušiť

Mario Balotelli (vpravo) v drese Marseille.
Mario Balotelli (vpravo) v drese Marseille. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|25. jan 2019 o 23:48

Fanúšikovia sú nespokojní so situáciou v klube.

PARÍŽ. V piatkovom zápase 22. kola francúzskej Ligue 1 zvíťazili futbalisti Lille na pôde Marseille 2:1. Domácim nepomohol k víťazstvu ani gól Maria Balotelliho, ktorý skóroval pri svojom debute v drese Marseille po príchode z OGC Nice.

O oba presné zásahy hostí sa postaral Nicolas Pepe, prvý strelil z pokutového kopu, druhý v piatej minúte nadstaveného času. Olympique dohrával zápas bez Floriana Thauvina, ktorý videl v 67. minúte červenú kartu.

Domáci fanúšikovia na protest voči situácii v klube dorazili na tribúny s 10-minútovým meškaním. Na ďalšiu polhodinu prerušil rozhodca zápas po tom, čo v 57. minúte na postrannej čiare vybuchol delobuch hodený z tribúny.

Dopadol iba tesne vedľa hráčov Marseille Kevina Strootmana a Jordana Amaviho. Po konci nervózneho duelu hráči Marseille ostro vyčítali rozhodcovi Amaurymu Delerueovi jeho verdikty, niektorí fanúšikovia vtrhli na hraciu plochu.

Ligue 1 2018/2019 - 22. kolo - 25. január:

Marseille - Lille 1:2 (0:1)
Góly: 90.+ Balotelli - 45.+ a 90.+ Pépé (prvý z pok. kopu), ČK: 67. Thauvin (Marseille)

Domov»Futbal»Francúzsko»Ligue 1»Balotelli skóroval pri debute za Marseille, zápas museli na 30 minút prerušiť