Marko Daňo (vpravo) v drese Winnipegu.
Marko Daňo (vpravo) v drese Winnipegu. (Autor: TASR/AP)
TASR|26. jan 2019 o 08:35

Z výhry sa tešil iba Studenič.

NEW YORK. Slovenský hokejista Marko Daňo sa strelecky presadil v noci na sobotu v nižšej zámorskej súčaži AHL, ani jeho gól však nezabránil prehre Manitoby na ľade Rockfordu 3:4 po samostatných nájazdoch.

Dvadsaťštyriročný útočník v 18. minúte otvoril skóre duelu v presilovke svojím piatym tohtosezónnym presným zásahom. V zápase vyslal celkovo tri strely a dokončil ho s dvoma mínuskami.

Do kanadského bodovania sa zo Slovákov zapísal aj Marián Studenič, ktorý zaznamenal jednu asistenciu pri výhre Binghamtonu nad Hartfordom 3:2 po predĺžení.

Z brankárov bol v akcii Patrik Rybár, ktorý inkasoval štyri góly z 26 striel a jeho tím Grand Rapids Griffins podľahol doma mužstvu San Jose Barracuda 0:4.

Domov»Hokej»NHL»Daňo strelil piaty gól v sezóne, Studenič asistoval. Nedarilo sa brankárovi Rybárovi