Tottenham v FA Cupe skončil, Chelsea bez problémov postúpila

Andros Townsend strieľa druhý gól Crystal Palace do siete Tottenhamu.
Andros Townsend strieľa druhý gól Crystal Palace do siete Tottenhamu. (Autor: TASR/AP)
SITA|27. jan 2019 o 20:40

Tottenham prehral na ihrisku Crystalu Palace.

FA CUP - šestnásťfinále:

(hrá sa na jeden zápas, v prípade remízy sa duel opakuje na ihrisku tímu, ktorý nemal v prvom zápase výhodu domáceho prostredia)

Crystal Palace - Tottenham 2:0

FC Chelsea - Sheffield Wednesday 3:0

LONDÝN. Futbalisti Crystalu Palace zdolali na domácej pôde Tottenham 2:0 v nedeľňajšom stretnutí šestnásťfinále Anglického pohára - FA Cupu.

Hostia nastúpili bez viacerých hráčov základnej zostavy a napriek jasnej územnej prevahe nedokázali skórovať.

Naopak, v deviatej minúte otvoril skóre Connor Wickham a v 34. minúte uzavrel gólový účet zápasu premeneným pokutovým kopom Andros Townsend.

Šancu skórovať z bieleho bodu dostali aj hostia, avšak na konci prvého polčasu Kieran Trippier netrafil bránku. Crystal Palace postúpil medzi posledných šestnásť tímov súťaže.

V druhom nedeľňajšom zápase Chelsea zdolala Sheffield Wednesday 3:0.

Domov»Futbal»Anglicko»FA Cup»Tottenham v FA Cupe skončil, Chelsea bez problémov postúpila