Milan Škriniar nezabránil druhej prehre Interu v sérii

Milan Škriniar.
Milan Škriniar. (Autor: TASR/AP)
TASR|3. feb 2019 o 17:47

Inter doma nestačil na Bolognu.

RÍM.V prvom nedeľnom zápase 22. kola talianskej futbalovej Serie A si S.P.A.L. 2013 a oslabený FC Turín podelili body po bezgólovej remíze. FC Janov remizoval so Sassuolom 1:1.

Hostia neboli pre Janovčanov ľahkým súperom a po polhodine hry viedli po presnom zásahu srbského stredopoliara Filipa Djuričiča.

Domáci stihli už iba vyrovnať v 41. minúte zásluhou Paraguajčana Antonia Sanabriu. V boji o zotrvanie v najvyššej súťaži vybojovali hráči Udinese bod v stretnutí s Fiorentinou (1:1).

Bologna ohrozená zostupom zdolala na San Sire milánsky Inter 1:0. Nepresnú mušku favorizovaných domácich potrestal v 32. minúte paraguajský útočník Federico Santander, ktorý skóroval hlavou po rohovom kope.

Za Inter odohral celý zápas slovenský reprezentačný obranca Milan Škriniar.

Seria A 2018/2019. Nedeľné výsledky 22. kola:

S.P.A.L. 2013 - FC Turín 0:0

ČK: 65. N'Koulou (Turín)

FC Janov - Sassuolo 1:1 (1:1)

Góly: 41. Sanabria - 28. Djuričič

Udinese Calcio - ACF Fiorentina 1:1 (0:0)

Góly: 56. Larsen - 65. Fernandes

AS Rím - AC Miláno 1:1 (0:1)

Góly: 48. Zaniolo - 25. Piatek

Inter Miláno - Bologna 0:1 (0:1)

Gól: 32. Santander

Milan Škriniar (Inter) odohral celý zápas

Domov»Futbal»Taliansko»Serie A»Milan Škriniar nezabránil druhej prehre Interu v sérii