Bielorusi opäť prehrali, o trofej na Kaufland Cupe si zahrajú Slováci a Rusi

Momentka zo zápasu Rusko - Bielorusko na turnaji Kaufland Cup 2019.
Momentka zo zápasu Rusko - Bielorusko na turnaji Kaufland Cup 2019. (Autor: SITA)
SITA|8. feb 2019 o 21:00

Ruskí hráči vyhrali iba o gól.

Kaufland Cup 2019

Bielorusko - Rusko 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)

Góly: 25. Značarenko (Litvinov) 15. Fjodorov (Semjonov, Chochlačev), 32. Chochlačev (Kudako, Romanov)

Vylúčení: 3:3 na 2 min, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Müllner, T. Orolín - Rojik, M. Smrek (všetci SR), 1178 divákov

BRATISLAVA. Ruskí hokejisti zvíťazili nad Bielorusmi 2:1 v piatkovom zápase na medzinárodnom turnaji Kaufland Cup v Bratislave.

Hrdinom ruského výberu sa stal Alexander Chochlačev, ktorý v 15. minúte prihral na otvárací gól Arťoma Fjodorova a následne sám v 32. minúte strelil víťazný gól na konečných 2:1.

Zápas sledovalo 1178 divákov.

Bielorusi po druhej prehre na turnaji už s istotou obsadia posledné tretie miesto, Kaufland Cup ukončí sobotňajší duel o celkového víťaza turnaja medzi Slovenskom a Ruskom od 16:00.

Priebežná tabuľka Kaufland Cup 2019

1.Rusko110002:13 b
2.Slovensko101002:12 b
3.Bielorusko200112:41 b

Domov»Hokej»Reprezentácie»Bielorusi opäť prehrali, o trofej na Kaufland Cupe si zahrajú Slováci a Rusi