Ilustračná fotografia. (Autor: khl.ru)
TASR|11. feb 2019 o 17:59

Pozrite si pondeľnajšie výsledky zápasov KHL.

MOSKVA. Neftechimik Nižnekamsk sa zo všetkých síl pokúša o play off hokejovej KHL.

V boji o vyraďovaciu fázu zvíťazili jeho hráči 3:1 na ľade Traktoru Čeljabinsk a práve na ôsmy celok tabuľky Východnej konferencie strácajú z desiateho miesta päť bodov.

Líder Východnej konferencie Avtomobilist Jekaterinburg bodoval naplno po štyroch stretnutiach, keď v pondelok zdolal Torpedo Nižnij Novgorod 6:5.

Slovenský hokejový útočník Martin Bakoš rozhodol gólom v druhej minúte predĺženia o víťazstve Soči v pondelňajšom zápase KHL nad Podoľskom 3:2.

KHL 2018/2019 - 11. február:

Traktor Čeľabinsk - Neftechimik Nižnekamsk 1:3 (1:1, 0:2, 0:0)

Góly: 2. Kravcov - 19. Chajrullin, 29. Chajrullin, 33. Zdunov

Avtomobilist Jekaterinburg - Torpedo Nižnij Novgorod 6:5 (1:1, 4:3, 1:1)

Góly: 19. Gračov, 21. Višnevskij, 30. Sexton, 32. De. Kazionov, 40. Gračov, 51. Dawes - 16. Aliajev, 21. Volčenkov, 22. Urakov, 28. Galuzin, 56. Paršin

Dinamo Minsk - Lokomotiv Jaroslavľ 0:3 (0:0, 0:3, 0:0)

Góly: 29. Kronwall, 32. Korškov, 34. Kozun

SKA Petrohrad - Severstaľ Čerepovec 4:1 (3:1, 1:0, 0:0)

Góly: 4. Zubarev, 9. Dacjuk, 14. Koskiranta, 31. Barabanov - 3. Megalinskij

HK Soči - Víťaz Podoľsk 3:2 pp (0:0, 1:2, 1:0 - 1:0)

Góly: 36. Rykov, 59. Šmeľov, 62. BAKOŠ - 23. Nikulin, 35. Rendulič

Spartak Moskva - Dinamo Moskva 1:5 (0:1, 1:3, 0:1)

Góly: 34. Zubov - 20. Nikulin, 23. Michajlov, 28. Kagarlickij, 39. Šipačov, 48. Zackrisson

Dinamo Riga - Jokerit Helsinki 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)

Góly: 2. Maione, 23. Džeriňš, 59. Darziňš - 35. Grant

HC Slovan Bratislava - CSKA Moskva 1:4 (0:0, 1:1, 0:3)

Góly: 37. Baranov (Chipchura, Švarný) - 38. Andronov (Kaprizov, Scott), 42. Kaprizov (Grigorenko, Vey), 45. Kaprizov (Grigorenko, Robinson), 51. Kaprizov (Vey)

Domov»Hokej»KHL»Bakoš rozhodol o triumfe Soči nad Podoľskom, Nižnekamsk bojuje o play off