Lionel Messi (vpravo) sa teší s Arturom Vidalom.
Lionel Messi (vpravo) sa teší s Arturom Vidalom. (Autor: TASR/AP)
TASR|16. feb 2019 o 15:12

Lobotka odohral druhý polčas.

MADRID. Futbalisti Celty Vigo prehrali v sobotňajšom zápase 24. kola španielskej La Ligy doma s Levante 1:4.

Slovenský stredopoliar Stanislav Lobotka nastúpil za domácich v 46. minúte.

Atlético sa po dvoch prehrách vrátilo na víťaznú cestu, gólom Antoinea Griezmanna zo 74. minúty vyhralo na pôde Raya Vallecano 1:0.

Vedúca Barcelona na Camp Nou zdolala Real Valladolid 1:0 gólom Lionela Messiho z pokutového kopu z 43. minúty. Argentínčan mohol v 85. minúte zvýšiť náskok Barcelony, ale druhú nariadenú jedenástku už nepremenil.

Úradujúci majster má na čele tabuľky pred druhým Atléticom sedembodový náskok.

Tretí je Real Madrid, ktorý stráca na Kataláncov deväť bodov, ale má zápas k dobru.

Gól: 43. Messi (z 11 m)

Domov»Futbal»Španielsko»La Liga»Messi premenil z dvoch penált iba jednu, ale stačilo to. Celta Vigo opäť prehrala