V Magnitogorsku sa hralo takmer sto minút, Metallurg nakoniec zdolal Ufu

Ilustračná fotografia.
Ilustračná fotografia. (Autor: khl.ru)
Sportnet|25. feb 2019 o 19:25

V druhom predĺžení strelil víťazný gól Nick Shore.

MOSKVA. Hokejisti Magnitogorska rozhodli o svojom domácom triumfe v úvodnom stretnutí štvrťfinále konferencie v play-off KHL nad Salavatom Julajevom Ufa 2:1 až v čase 99:20 min.

Štyridsať sekúnd pred koncom druhého predĺženia strelil víťazný gól Nick Shore, ktorý poslal puk do bránky z bezprostrednej blízkosti.

Lokomotiv Jaroslavľ zdolal v Západnej konferencii doma Soči 4:3 po predĺžení, v drese hostí absolvoval duel útočník Martin Bakoš.

Viac sa darilo obrancovi Michalovi Čajkovskému, ktorého Dinamo Moskva zvíťazilo na ľade Jokeritu Helsinki 3:2.

KHL 2018/2019 - play-off:

VÝCHODNÁ KONFERENCIA

Metallurg Magnitogorsk - Salavat Julajev Ufa 2:1 po predĺžení (0:0, 1:0, 0:1 - 1:0)

Góly: 23. Platonov, 100. Shore - 44. Hartikainen

/stav série: 1:0/

Avangard Omsk - Salavat Julajev Ufa 6:0 (2:0, 2:0, 2:0)

Góly: 14. Zernov, 17. Pokka, 24. Manukjan, 31. Franson, 53. Šumakov, 57. Šumakov

ZÁPADNÁ KONFERENCIA

Lokomotiv Jaroslavľ - HK Soči 4:3 pp (1:2, 2:0, 0:1 - 1:0)

Góly: 16. Kronwall, 27. Averin, 32. Kronwall, 64. Ivanov - 8. Kapustin, 14. Jokipakka, 41. Kapustin

Jokerit Helsinki - Dinamo Moskva 2:4 (0:0, 1:1, 1:3)

Góly: 34. Norman, 52. Vesalainen - 30. Tarasov, 46. Muranov, 50. Šipačov, 60. Mozer

/stav série: 0:1/

Domov»Hokej»KHL»V Magnitogorsku sa hralo takmer sto minút, Metallurg nakoniec zdolal Ufu