Liverpool zaváhal a ostal druhý, tréner Chelsea dal opäť šancu Arrizabalagovi

Kepa Arrizabalaga zasahuje v zápase Fulham - Chelsea.
Kepa Arrizabalaga zasahuje v zápase Fulham - Chelsea. (Autor: TASR/AP)
TASR|3. mar 2019 o 17:36

Rodgersovi nevyšla premiéra.

LONDÝN. Futbalisti Watfordu zvíťazili v nedeľňajšom zápase 29. kola anglickej Premier League na domácej pôde nad Leicestrom City 2:1. O ich výhre rozhodol gól Andreho Graya z druhej minúty nadstaveného času.

Nový kouč Leicestru Brandon Rodgers tak neuspel pri svojom debute na lavičke hostí.

V londýnskom šlágri zvíťazil hráči Chelsea Londýn na ihrisku Fulhamu 2:1. V bránke favorita sa po jednozápasovej odmlke predstavil Kepa Arrizabalaga.

Dvadsaťštyriročného brankára v predošlom stretnutí proti Tottenhamu (2:0) nahradil Willy Cabalero z dôvodu neposlúchnutia kouča Maurizia Sarriho z finálového zápasu o anglický Ligový pohár.

V závere predĺženia Arrizabalaga odmietol splniť pokyn trénera Sarriho, aby sa nechal vystriedať. Londýnčania zápas proti Manchestru City prehrali po penaltovom rozstrele.

Futbalisti FC Liverpool remizovali na ihrisku Evertonu 0:0. Zaváhanie zverencov Jürgena Kloppa tak posunulo na čelo Premier League Manchester City o bod práve pred Liverpoolčanov.

Premier League - 29. kolo:

Watford - Leicester 2:1 (1:0)

Góly: 5. Deeney, 90.+2. Gray - 75. Vardy

• Fulham - Chelsea Londýn 1:2 (1:2)

Góly: 27. Chambers - 20. Higuain, 31. Jorginho

• Everton - FC Liverpool 0:0

Domov»Futbal»Anglicko»Liverpool zaváhal a ostal druhý, tréner Chelsea dal opäť šancu Arrizabalagovi