Barcelona si hladko poradila s Betisom, Messi zaznamenal tretí hetrik v sezóne

Lionel Messi (druhý zľava) oslavuje gól so spoluhráčmi.
Lionel Messi (druhý zľava) oslavuje gól so spoluhráčmi. (Autor: Miguel Morenatti TASR/AP)
TASR|17. mar 2019 o 15:36

Valladolid strelil Eibaru dva góly v nadstavenom čase.

MADRID. Futbalisti FC Barcelona zvíťazili v nedeľňajšom zápase 28. kola najvyššej španielskej súťaže na trávniku Betisu Sevilla jednoznačne 4:1. Hrdinom duelu nebol nikto iný ako argentínsky útočník Lionel Messi.

Päťnásobný držiteľ Zlatej lopty zaznamenal tretí hetrik v tejto ligovej sezóne. Zaujímavosťou je, že ten predchádzajúci strelil takisto v Andalúzii do siete klubu FC Sevilla.

Okrem neho si vylepšil gólové štatistiky aj Luis Suárez, za domácich už len skorigoval výsledok stretnutia Loren. Katalánci opäť zvýšili svoj náskok na čele tabuľky, pred druhým Atléticom Madrid majú k dobru už desať bodov.

Futbalisti Valladolidu zvíťazili na ihrisku Eibaru 2:1, keď o triumfe rozhodli dvoma gólmi v nadstavenom čase druhého polčasu.

FC Sevilla porazila Espaňol Barcelona najtesnejším rozdielom.

Futbalisti Valladolidu zvíťazili v prvom nedeľňajšom stretnutí 28. kola najvyššej španielskej súťaže na ihrisku Eibaru 2:1, keď o triumfe rozhodli dvoma gólmi v nadstavenom čase druhého polčasu

La Liga 2018/2019 - 28. kolo - 17. marec:

SD Eibar - Real Valladolid 1:2 (0:0)
Góly: 54. Orellana - 90.+1 Verde (z 11 m), 90.+4 Guardiola

Espaňol Barcelona - FC Sevilla 0:1 (0:0)
Góly: 53. Ben Yedder (z pokut. kopu), ČK: 90.+4 Darder - 90.+4 Soriano

Valencia - Getafe 0:0

Villarreal - Rayo Vallecano 3:1 (0:1)
Góly: 50. a 52. Ekambi, 88. G. Moreno - 20. M. Suaréz

Betis Sevilla - FC Barcelona 1:4 (0:2)
Góly: 82. Loren - 18., 45.+ a 85. Messi, 63. L. Suárez

Domov»Futbal»Španielsko»La Liga»Barcelona si hladko poradila s Betisom, Messi zaznamenal tretí hetrik v sezóne