Kto bol najlepším hráčom Slovenska pri výhre nad Maďarskom? (anketa)

Juraj Kucka pri lopte v zápase Slovensko - Maďarsko v kvalifikácii na ME vo futbale 2020. (Autor: TASR)
Sportnet|21. mar 2019 o 23:49

Hlasujte v ankete denníka SME.

Slovensko zdolalo Maďarsko v kvalifikácii ME vo futbale - EURO 2020 - Anketa

TRNAVA. Slovenskí futbalisti uspeli v úvodnom stretnutí kvalifikácie o postup na majstrovstvá Európy 2020.

Na štadióne v Trnave zdolali súperov z Maďarska 2:0.

Úvodný gól domácej reprezentácie strelil na konci prvého polčasu Ondrej Duda, hráč Herthy Berlín.

Na konci stretnutia pridal poistku Albert Rusnák.

Stredopoliar Realu Salt Lake City, ktorý je účastníkom zámorskej MLS, sa presadil šikovne ľavačkou.

Ďalším súperom Slovenska bude už v nedeľu Wales, hrať sa bude od 15:00 nášho času v Cardiffe.

Okrem Slovenska, Maďarska a Walesu sú účastníkmi E-skupiny aj hráči Chorvátska a Azerbajdžanu.

Kto bol podľa vás najlepším slovenským hráčom v stretnutí proti Maďarsku? Hlasujte v ankete denníka SME.

Poznámka: Miroslav Stoch, Pavol Šafranko a Jaroslav Mihalík v ankete nefigurujú, nakoľko odohrali menej ako pätnásť minút.

Domov»EURO 2021»Kto bol najlepším hráčom Slovenska pri výhre nad Maďarskom? (anketa)