Juventus si poradil s Empoli najtesnejším rozdielom, rozhodol mladík Kean

Emre Can (v strede).
Emre Can (v strede). (Autor: TASR/AP)
TASR|30. mar 2019 o 21:40

Na Neapol má osemnásťbodový náskok.

RÍM. Futbalisti Juventusu Turín si v sobotňajšom zápase 29. kola talianskej Serie A poradili doma s FC Empoli 1:0. Jediný gól súboja strelil v 72. minúte 19-ročný útočník Moise Kean.

Hráči Juventusu sa tak po prehre v Janove vrátili na víťaznú cestu a na čele tabuľky majú 18-bodový náskok pred SSC Neapol, ten má však pred sebou ešte nedeľňajší duel na pôde AS Rím. V prvom sobotňajšom stretnutí Udinese vyhralo nad FC Janov 2:0.

Futbalisti AC Miláno prehrali na ihrisku Sampdorie Janov tesne 0:1. O jediný gól stretnutia sa postaral už v úvodnej minúte francúzsky útočník Gregoire Defrel. Milánčania prehrali druhý zápas po sebe, no stále im patrí štvrtá priečka v tabuľke. Sampdoria figuruje na ôsmej pozícii.

Gól: 1. Defrel

Domov»Futbal»Taliansko»Serie A»Juventus si poradil s Empoli najtesnejším rozdielom, rozhodol mladík Kean