SME
Štvrtok, 20. február, 2020 | Meniny má Lívia

Výsledky - MS v hokeji 2019

Pozrite si výsledky zápasov na MS v hokeji 2019, ktoré sa konali na Slovensku od 10. do 26. mája. Ako hralo Slovensko a ostatné tímy?

Výsledky zápasov na MS v hokeji 2019.Výsledky zápasov na MS v hokeji 2019.(Zdroj: TASR)
Článok pokračuje pod video reklamou

10. máj (výsledky MS v hokeji 2019, piatok)

A-SKUPINA (Košice)

Góly: 7. Kakko (Manninen, Ilomäki), 43. Ilomäki (Lehtonen, Rajala), 60. Kakko - 9. Marchessault (Stone, Theodore)

Góly: 13. DeBrincat (P. Kane, Eichel) - 5. M. Sukeľ (Studenič), 22. Černák (Sekera), 25. Tatar (M. Sukeľ), 56. Krištof

B-SKUPINA (Bratislava)

Góly: 9. Dadonov (Malkin, Kučerov), 15. Anisimov (Grigorenko, Orlov), 29. Kučerov (Sergačov), 30. Dadonov (Malkin, Gusev), 45. Gusev (Kučerov, Chafizullin) - 57. Valkvä Olsen (Reichenberg), 58. Holös (Martinsen)

Góly: 2. J. Vrána (D. Kubalík), 37. D. Kubalík (Jan Kovář), 41. Frolík (Simon, J. Voráček), 56. J. Vrána (Hronek), 60. Jan Kovář (J. Voráček) - 21. Hörnqvist (E. Pettersson, W. Nylander), 24. Lindblom (E. Gustafsson, Bratt)

11. máj (výsledky MS v hokeji 2019, sobota)

A-SKUPINA (Košice)

Góly: 20. Storm, 20. M. Lauridsen (Storm, J. Jensen), 36. Eller (Bödker), 47. J. Jensen (N. Jensen, Meyer), rozh. sam. nájazd Storm - 9. Bertrand (Claireaux, Hecquefeuille), 25. Dame-Malka, 33. Fleury (Bozon, Hecquefeuille), 34. Claireaux (Rech, Bozon)

Góly: 40. Seider (Seidenberg), 51. Ehliz (Plachta), 53. Draisaitl (Plachta, Eisenschmid) - 44. Hammond

Góly: 11. Černák (Sekera, Pánik), 40. Marinčin (Studenič, Jaroš) - 15. Lindbohm (Savinainen, Rajala), 17. Kakko (Mikkola, Manninen), 50. Kakko (Mikkola), 60. Kakko (Manninen)

B-SKUPINA (Bratislava)

Góly: 2. Fiala (Josi), 8. Hofmann (Kurashev, Genazzi), 11. Martschini (Frick), 20. Praplan (Ambühl, Fiala), 22. S. Moser (Ambühl, J. Moser), 24. Fiala (Hischier), 42. Fiala (Hichier, Praplan), 47. Loeffel (Rod), 50. Hischier (Praplan)

Góly: 16. Balcers (Darzinš, Freibergs), 41. Darzinš (Balcers, Bluegers), 45. Abols (Balcers, Keninš), 48. Meija (Cibulskis, Bluegers), 56. Keninš (Balcers) -15. M. Raffl (Pallestrang, Herburger), 56. Herburger (Hofer, Zwerger)

Góly: 11. T. Lindström (Martinsen, Holös), 41. Olden (M. Olimb) - 3. Hronek (Voráček, Frolík), 7. Hronek (D. Kubalík, Řepík), 16. Frolík, 24. Frolík (Voráček), 34. Řepík (D. Kubalík, Hronek), 42. Chytil (Rutta, J. Vrána), 45. D. Kubalík (Jan Kovář)

12. máj (výsledky MS v hokeji 2019, nedeľa)

A-SKUPINA (Košice)

Góly: 5. DeBrincat (J. van Riemsdyk, P. Kane), 6. Vatrano (Martinez, Eichel), 7. DeBrincat, 34. White (Q. Hughes, Martinez), 36. P. Kane (D. Larkin, Fox), 41. Kreider, 55. White (Vatrano) – 47. Rech(Claireaux, Bertrand)

Góly: 51. Bau Hansen (Meyer, O. Larsen) - 31. Plachta (Draisaitl, Eisenschmid), 40. Tiffels (Kahun, Mauer)

Góly: 3. M. Joseph (Henrique, Nurse), 13. Mantha (McCann, Stecher), 23. Turris (Mantha), 28. D. Strome (Marchessault, Chabot), 40. Fabbro (Jost), 41. Turris (Mantha), 47. Couturier (Mantha, Chabot), 51. Mantha (S. Theodore, Jost)

B-SKUPINA (Bratislava)

Góly: 13. Dadonov (N. Gusev, Kučerov), 35. Kučerov (N. Gusev), 35. Telegin (Kovaľčuk), 41. Dadonov (Sergačov, Malkin), 45. Kovaľčuk (Orlov, Kuzněcov)

Góly: 3. Lander (Bratt, Eriksson), 26. Hörnqvist (E. Pettersson, Eriksson), 42. Lindblom (A. Kempe, Nylander), 43. Krüger (Rasmussen, M. Kempe), 49. Lander (Eriksson), 53. Nylander, 56. Lander (Lindholm), 59. Hörnqvist (A. Kempe)

Góly: 35. Indrašis (Balcers) - 34. Hofmann (Kurashev, Martschini), 57. Hischier (Praplan, Josi), 60. S. Moser

13. máj (výsledky MS v hokeji 2019, pondelok)

A-SKUPINA (Košice)

Góly: 1. Skjei (DeBrincat, Eichel), 11. Gaudreau (Eichel), 64. Larkin (Q. Hughes) - 20. Pesonen (Manninen, Koivisto), 40. Ojamäki (Manninen, Kaski)

Góly: 8. Sukeľ (Studenič, Nagy), 9. Liška (Jaroš, Lunter), 22. Nagy (Marinčin, Lantoši), 26. Liška (Buc, Lunter), 52. Sukeľ (Marinčin) - 17. Mantha (Turris, McCann), 19. Theodore (Mantha, Severson), 28. Marchessault (Chabot), 29. Cirelli (Reinhart, Theodore), 37. Stecher (Turris, Severson), 60. Stone (Chabot)

B-SKUPINA (Bratislava)

Góly: 14. Andronov (Chafizullin, Nesterov), 33. Gusev (Kučerov), 60. Zajcev

Góly: 52. Trettenes (Valkvae Olsen) - 1. Wennberg (W. Nylander), 7. Hörnqvist (Ekman-Larsson, W. Nylander), 19. W. Nylander (Wennberg), 23. A. Kempe (Lander), 26. Hörnqvist (Ekman-Larsson, A. Larsson), 27. M. Kempe (Lander, E. Gustafsson), 30. Wennberg (W. Nylander), 39. Eriksson (E. Lindholm, E. Pettersson), 58. Lindblom (W. Nylander, Lander)

14. máj (výsledky MS v hokeji 2019, utorok)

A-SKUPINA (Košice)

Góly: 9. J. Jensen (Eller, M. Lauridsen), 10. Bau Hansen (Bödker, Regin), 13. Poulsen (Olesen), 22. Bruggisser (Bödker, Madsen), 24. Eller (Jensen Aabo, Regin), 25. Nick. Jensen (Eller, M. Lauridsen), 31. Nick. Jensen (Storm, Eller), 36. Poulsen (J. Jensen, Olesen), 52. Poulsen (Jakobsen)

Góly: 18. Seider (Fauser, Hager), 34. Plachta (Eisenschmid, J. Müller), 38. Draisaitl (Kahun), 60. Holzer - 25. Fleury (Bozon, Manavian)

B-SKUPINA (Bratislava)

Góly: 30. Rob. Bukarts (Rih. Bukarts, Meija), 39. Marenis (Gegeris, Freibergs), 60. Blugers (Balcers, Keninš)

Góly: 20. Fiala (Hischier, Praplan), 54. Josi (Loeffel, S. Moser), 59. Kurashev (Hischier), 60. Andrighetto (Diaz, Praplan).

15. máj (výsledky MS v hokeji 2019, streda)

A-SKUPINA (Košice)

Góly: 13. van Riemsdyk (Kane, Suter), 30. Keller (Q. Hughes, Demko), 32. Kreider (Eichel, Suter), 38. DeBrincat (Ryan, Kane), 41. Kane, 50. Ryan (Glendening, Hanifin) - 16. Hammond (D. Phillips), 40. Perlini, 57. Davies (Lachowicz)

Góly: 24. Michaelis (Eisenschmid), 59. Eisenschmid (Seidenberg, Kahun), 60. Draisaitl (Tiffels, Kahun) - 29. Sekera (Černák, Tatar), 30. Hudáček (Pánik, Tatar)

B-SKUPINA (Bratislava)

Góly: 6. Ambühl (Bertschy, Loeffel), 21. Hischier (Fiala), 50. Hoffmann (Martschini), 57. Ambühl (Genazzi, S. Moser) - 59. Lindström (Reichenberg)

Góly: 1. N. Zajcev (N. Gusev, Kučerov), 9. Chafizullin (N. Gusev, Kučerov), 14. Kuznecov (Barabanov), 17. Ovečkin (Kuznecov), 21. Kuznecov (Ovečkin, Orlov), 27. Kovaľčuk (Kuznecov), 34. Dadonov (Kučerov, N. Gusev), 37. Grigorenko (Barabanov), 45. Kučerov (Chafizullin, N. Zajcev), 46. Dadonov (Kovaľčuk)

16. máj (výsledky MS v hokeji 2019, štvrtok)

A-SKUPINA (Košice)

Góly: 9. Mantha (Theodore, Severson), 11. Nurse (Marchessault, Dubois), 17. Cirelli (Couturier, Reinhart), 49. Mantha, 51. Stone (Marchessault) - 37. Fleury (Chakiachvili, Guttig), 43. Rech

Góly: 26. Kakko (Lehtonen), 35. Manninen (Rajala, Lehtonen), 52. Pesonen (Kakko) – 22. Madsen (Nicklas Jensen, M. Lauridsen)

B-SKUPINA (Bratislava)

Góly: 2. Landeskog (E. Pettersson, Lindholm), 3. Krüger (Lindblom), 6. Nylander (Wennberg, Hörnqvist), 8. Larsson (Nylander), 15. A. Kempe (Lander, Ekholm), 30. Rasmussen (Krüger), 34. Lindholm (Landeskog, E. Pettersson), 43. Ekman-Larsson (Wennberg, Hörnqvist), 46. E. Pettersson (Lindholm, Landeskog) - 48. M. Raffl (Hofer, Schlacher)

Góly: 26. Hronek (Voráček), 32. Jan Kovář (Palát, Zámorský), 38. Voráček (Simon, Hronek), 39. J. Vrána (Faksa, Gudas), 46. Simon (Voráček, Frolík), 59. Voráček (Frolík, Simon) - 7. Indrašis (Darzinš, Cibulskis), 14. Darzinš (Balcers, Cibulskis), 56. Darzinš (Cibulskis)

17. máj (výsledky MS v hokeji 2019, piatok)

A-SKUPINA (Košice)

Góly: 33. Manavian (Hecquefeuille, Bertrand), 36. Texier (Chakiachvili, Fleury), 58. Rech (Texier, Dame-Malka) - 14. Pánik (Lantoši, Sekera), 20. Sukeľ (Fehérváry, Tatar), 26. Hudáček (Pánik, Černák), 41. Černák (Pánik, Tatar), 43. Čajkovský (Buc), 46. Nagy (Daňo, Marinčin)

Góly: 21. Rajala (Lehtonen, Olkinuora), 26. Ohtamaa (Tyrväinen, Savinainen), 35. Kiviranta (Koivisto, Tyrväinen), 58. Kuusela (Savinainen), 60. Lehtonen (Jokiharju)

B-SKUPINA (Bratislava)

Góly: 23. P. Schneider (Heinrich, Komarek), 50. Komarek (P. Schneider, Pallestrang), 60. Heinrich (P. Schneider, Zwerger) - 3. Bull (T. Lindström), 37.Johannesen (Valkvae Olsen, Martinsen), 51. Reichenberg (Haga, Holös), 54. Bull (M. Olimb, Reichenberg), 60. Bull

Góly: 8. Gulaš (Kubalík), 28. Gudas (Jaškin), 33. Frolík (Moravčík, Simon), 34. Kovář (Voráček, Frolík), 35. Jaškin (Chytil, Řepík), 57. Simon (Voráček, Frolík), 58. Jaškin (Musil, Řepík), 58. Frolík (Kolář)

18. máj (výsledky MS v hokeji 2019, sobota)

A-SKUPINA (Košice)

Góly: 25. Olesen (Bau Hansen, O. Lauridsen) - 11. Vatrano (D. Ryan, Hanifin), 12. DeBrincat (P. Kane, Suter), 15. Keller (J. van Riemsdyk, Suter), 19. Kreider (J. Hughes, Eichel), 32. DeBrincat (P. Kane, C. White), 34. Larkin (D. Ryan), 52. Eichel (P. Kane, DeBrincat)

Góly: 3. Chabot (Marchessault, D. Strome), 17. Mark Stone (Severson, Nurse), 27. Mark Stone (D. Strome, Marchessault), 39. Mark Stone (Dubois), 44. Mantha, 45. Mantha (Turris), 46. S. Reinhart (D. Strome), 54. Cirelli (Joseph) - 39. Ehliz (Eisenschmid, Y. Seidenberg)

Góly: 18. Hammond (Richardson) - 3. Sekera (Buc), 3. Tatar, 10. Marinčin (Krištof), 25. Čajkovský (Pánik), 30. Studenič (Krištof), 36. M. Sukeľ (Liška, Koch), 58. D. Bondra (Koch, L. Nagy)

B-SKUPINA (Bratislava)

Góly: 11. Cibulskis (Indrašis) - 21. Orlov (Kovaľčuk, Plotnikov), 24. Gusev (Dadonov, Kučerov), 33. Kučerov (Anisimov)

Góly: 43. Miceli (Helfer) - 16. Reichenberg (Lesund, Martinsen), 42. Trettenes (M. Olimb, Valkvae Olsen), 44. Haga (Valkvae Olsen, Bonsaksen), 48. T. Lindström (Martinsen), 50. Olden (Holös, M. Olimb), 52. Röymark, 60. Espeland (Bull, Haga)

Góly: 19. Wennberg (Klingberg), 26. W. Nylander (Hörnqvist, A. Larsson), 29. E. Gustafsson (W. Nylander), 52. Ekman-Larsson (W. Nylander, Wennberg) - 5. Andrighetto (Haas), 28. Genazzi (Josi), 51. Haas (Scherwey, Bertschy)

19. máj (výsledky MS v hokeji 2019, nedeľa)

A-SKUPINA (Košice)

Góly: 12. Tiffels (Draisaitl) - 15. J. van Riemsdyk (Keller, Martinez), 51. Larkin (J. van Riemsdyk, Martinez), 56. Eichel (P. Kane, Suter)

Góly: 10. Kiviranta (Lindbohm, Tyrväinen), 22. Mikkola (Pesonen, Kaski), 53. Sallinen (Savinainen, Kuusela)

B-SKUPINA (Bratislava)

Góly: 7. Faksa (Kolář, Gudas), 15. D. Kubalík (Gudas), 21. Simon (Voráček, Hronek), 31. Řepík (Faksa, D. Kubalík), 31. Frolík (Gulaš, Hronek), 43. Řepík (D. Kubalík, Kolář), 45. Kolář (Voráček, Frolík), 46. J. Vrána (Jaškin, Faksa)

Góly: 4. Anisimov (Orlov, N. Gusev), 27. Kučerov (N. Gusev), 56. Kučerov (Anisimov, N. Zajcev)

20. máj (výsledky MS v hokeji 2019, pondelok)

A-SKUPINA (Košice)

Góly: 24. Rech (Manavian, Bozon), 28. Chakiachvili (Texier, S. Treille), 28. Rech (Claireaux) - 35. Dowd (O'Connor), 39. Hammond (O'Connor), 46. Farmer (D. Phillips), 63. Davies (J. Phillips)

Góly: 1. Dubois (Marchessault, Mark Stone), 7. McCann (Turris), 9. Marchessault (Severson, Mark Stone), 34. S. Reinhart (Couturier, Chabot), 45. S. Reinhart (P. Myers, Cirelli)

B-SKUPINA (Bratislava)

Góly: 11. E. Pettersson (Landeskog, Lindholm), 34. A. Kempe (Nylander, Klingberg), 49. Lander (A. Kempe), 51. Hörnqvist (Ekholm, Nylander), 60. Rasmussen - 30. Rob. Bukarts (Rih. Bukarts, Freibergs), 42. Rob. Bukarts, 44. Jakš (Rih. Bukarts, Darzinš), 57. Rob. Bukarts (Indrašis, Sotnieks)

Góly: 12. Ganahl (Unterweger), 17. M. Raffl (Hofer, Unterweger), 42. M. Raffl (Hofer) - 10. Bardaro (Trivellato), 35. S. Kostner (Miceli), 39. Rosa (Ramoser), rozhod. sam. nájazd premenil: McMonagle

21. máj (výsledky MS v hokeji 2019, utorok)

A-SKUPINA (Košice)

Góly: 16. Pesonen (Lehtonen, Jokiharju), 25. Tyrväinen (Ojamäki) - 18. Michaelis (Plachta, Eisenchmid), 34. Kahun (Draisaitl), 45. Draisaitl (Pföderl), 59. Draisaitl

Góly: 40. Marinčin (Studenič, Nagy), rozh. nájazd: Nagy - 47. Bödker (Russel, Aabo Jensen)

Góly: 2. Dubois (Stone), 9. Turris (Mantha), 36. McCann (Turris)

B-SKUPINA (Bratislava)

Góly: 13. Voráček (Kovář, Frolík), 21. Simon (Voráček, Hronek), 27. Frolík (Voráček, Simon), 29. Kubalík (Simon), 59. Rutta – 3. Frick (Martschini, Scherwey), 27. Scherwey (Martschini, Kurashev), 42. Scherwey (Weber, Martschini), 57. Niederreiter (Josi, Hischier)

Góly: 16. T. Lindström (Holös, Martinsen) - 23. Indrašis (Balcers, Blugers), 47. Jaks (Balinskis, Indrašis), 48. Marenis (Kulda, Balcers), 55. Keninš (Indrašis)

Góly: 8. Landeskog (M. Pettersson, E. Pettersson), 53. Nylander (Wennberg), 57. Ekman-Larsson (E. Pettersson), 59. Klingberg (Ekman-Larsson, Nylander) - 21. Anisimov (Gusev, Kučerov), 25. Dadonov (Sergačov, Kuznecov), 29. Ovečkin (Malkin, Chafizullin), 35. Kaprizov, 38. Grigorenko, 38. Malkin (Zadorov, Dadonov), 53. Orlov (Barabanov, Telegin)

22. máj (výsledky MS v hokeji 2019, streda)

Voľný deň

23. máj (výsledky MS v hokeji 2019, štvrtok)

ŠTVRŤFINÁLE

(Košice)

Góly: 26. Stone (Fabbro, Dubois), 60. Severson (Stone), 66. Stone (Dubois, Theodore) - 19. Andrighetto (Diaz, Fiala), 40. Hischier (Martschini, Niederreiter

  • 20.15 Fínsko - Švédsko 5:4 pp (1:2, 2:2, 1:0 - 1:0)

    Góly: 2. Mikkola (Pesonen, Manninen), 26. Lindbohm (Manninen, Pesonen), 30. Hakanpää (Manninen), 59. Anttila (Ojamäki, Lehtonen), 62. Manninen - 3. Klingberg (Nylander, Wennberg), 17. Hörnqvist (Ekman-Larsson, Larsson), 21. E Petterson (Landeskog, Ekman-Larsson), 40. E. Gustafsson (Landeskog, Wennberg)

(Bratislava)

Góly: 2. Gusev (Sergačov, Kučerov), 16. Sergačov (Gusev), 42. Kaprizov (Gusev, Sergačov), 48. Grigorenko (Malkin, Dadonov) - 23. Skjei (Kane, Gaudreau), 46. Hanifin (J. Hughes), 58. DeBrincat (Kane, J. Hughes)

Góly: 34. Kovář, 45. Voráček (Simon), 52. Kubalík (Kovář, Hronek), 54. Palát (Kolář), 60. Kovář (Moravčík) - 38. Mauer (Tiffels).

25. máj (výsledky MS v hokeji 2019, sobota)

SEMIFINÁLE (Bratislava)

Gól: 51. Anttila (Jokiharju, Kiviranta)

Góly: 6. Stone (Stecher), 21. Nurse (Couturier), 26. Dubois (Marchessault, Stone), 47. Turris (Mantha), 53. Chabot (Henrique, Strome) - 54. T. Zohorna (Kolář)

26. máj (výsledky MS v hokeji 2019, nedeľa)

ZÁPAS O BRONZ (Bratislava)

Góly: 13. Grigorenko (Sergačov), 21. Anisimov (Kovaľčuk, Gusev), rozhodujúci sn Kovaľčuk - 14. Řepík (Sklenička, Rutta), 19. Kubalík (Kovář, Gulaš)

FINÁLE (Bratislava)

Góly: 11. Theodore (Mantha, McCann) - 23. Anttila (Manninen, Ojamäki), 43. Anttila (Savinainen), 56. Pesonen (Tyrväinen, Hakanpää)

Najčítanejšie na SME Šport

Inzercia - Tlačové správy

  1. Naštartuj svoju budúcnosť na EkF TUKE
  2. Jarné prázdniny na lyžiach? Jednoznačne v Jasnej
  3. ... viac ako vzdelanie
  4. Maturuješ a hľadáš kam na vysokú?
  5. Ktorá farba je tá tvoja?
  6. SME.sk môžete teraz čítať 30 dní úplne zadarmo
  7. Ako si prepojiť auto so smartfónom?
  8. Kto bude ďalší? Hľadajte s nami Učiteľa Slovenska
  9. Potraviny išli ľuďom v núdzi, uvarili 4,7 milióna porcií jedál
  10. Strávte Veľkú noc inak. Cestujte za dobrodružstvom
  1. Naštartuj svoju budúcnosť na EkF TUKE
  2. Ktorá farba je tá tvoja?
  3. Maturuješ a hľadáš kam na vysokú?
  4. ... viac ako vzdelanie
  5. Študuj matematiku, fyziku a informatiku v Prahe
  6. Prečo je Nitra rajom študentov?
  7. Moderné, inovatívne a praktické štúdium práva? U nás sa to dá!
  8. Fakulta posiela študentov do verejných inštitúcií a vzdeláva ich
  9. SME.sk môžete teraz čítať 30 dní úplne zadarmo
  10. Do BILLA športovej rodiny pribudla biatlonistka Paulína Fialková
  1. Viete aký dôchodok budete mať? Radšej si ho vypočítajte 16 188
  2. Strávte Veľkú noc inak. Cestujte za dobrodružstvom 11 136
  3. Vyrábali kozmetiku, o ktorú nebol záujem. Napriek tomu prerazili 10 340
  4. Mexiko, Maldivy či Maurícius. Kam ísť za TOP exotikou v zime? 7 148
  5. Darujte od srdca pre rozum 6 762
  6. Bytová kríza. Ako na daňové priznanie? Kam investovať? 6 196
  7. SME.sk môžete teraz čítať 30 dní úplne zadarmo 5 580
  8. SME proti extrémizmu na školách 5 576
  9. Peniaze z poistky môžete dostať rýchlejšie. Poradíme vám ako 5 356
  10. Iná tvár Turecka: Oplatí sa navštíviť Severný Cyprus? 5 295

Téma: Hokej

Prečítajte si aj ďalšie články k téme

Hlavné správy zo Sme.sk

Pre kontaky s Kočnerom môžu Mamojku z Ústavného súdu vylúčiť

Funkčné obdobie ústavných sudcov je dvanásť rokov.

Mojmír Mamojka.
Podcast Dobré Ráno.
Stĺpček Petra Schutza

Mimoriadna schôdza nie je legitímna

Fico povedal, že schôdza je legitímna. Čo je, najjemnejšie povedané, zavádzanie.

Peter Schutz
Adriana Pašková počas Newyorského Týždňa módy