SME
Nedeľa, 26. máj , 2019

Výsledky - MS v hokeji 2019

Pozrite si aktuálne výsledky zápasov na MS v hokeji 2019, ktoré sa konajú na Slovensku od 10. do 26. mája. Ako hralo Slovensko a ostatné tímy?

Výsledky zápasov na MS v hokeji 2019.Výsledky zápasov na MS v hokeji 2019.(Zdroj: TASR)
Článok pokračuje pod video reklamou

Výsledky na MS v hokeji 2019 (nedeľa 26. máj)

ZÁPAS O BRONZ

Góly: 13. Grigorenko (Sergačov), 21. Anisimov (Kovaľčuk, Gusev), rozhodujúci sn Kovaľčuk - 14. Řepík (Sklenička, Rutta), 19. Kubalík (Kovář, Gulaš)

FINÁLE

10. máj (výsledky MS v hokeji 2019, piatok)

A-SKUPINA (Košice)

Góly: 7. Kakko (Manninen, Ilomäki), 43. Ilomäki (Lehtonen, Rajala), 60. Kakko - 9. Marchessault (Stone, Theodore)

Góly: 13. DeBrincat (P. Kane, Eichel) - 5. M. Sukeľ (Studenič), 22. Černák (Sekera), 25. Tatar (M. Sukeľ), 56. Krištof

B-SKUPINA (Bratislava)

Góly: 9. Dadonov (Malkin, Kučerov), 15. Anisimov (Grigorenko, Orlov), 29. Kučerov (Sergačov), 30. Dadonov (Malkin, Gusev), 45. Gusev (Kučerov, Chafizullin) - 57. Valkvä Olsen (Reichenberg), 58. Holös (Martinsen)

Góly: 2. J. Vrána (D. Kubalík), 37. D. Kubalík (Jan Kovář), 41. Frolík (Simon, J. Voráček), 56. J. Vrána (Hronek), 60. Jan Kovář (J. Voráček) - 21. Hörnqvist (E. Pettersson, W. Nylander), 24. Lindblom (E. Gustafsson, Bratt)

11. máj (výsledky MS v hokeji 2019, sobota)

A-SKUPINA (Košice)

Góly: 20. Storm, 20. M. Lauridsen (Storm, J. Jensen), 36. Eller (Bödker), 47. J. Jensen (N. Jensen, Meyer), rozh. sam. nájazd Storm - 9. Bertrand (Claireaux, Hecquefeuille), 25. Dame-Malka, 33. Fleury (Bozon, Hecquefeuille), 34. Claireaux (Rech, Bozon)

Góly: 40. Seider (Seidenberg), 51. Ehliz (Plachta), 53. Draisaitl (Plachta, Eisenschmid) - 44. Hammond

Góly: 11. Černák (Sekera, Pánik), 40. Marinčin (Studenič, Jaroš) - 15. Lindbohm (Savinainen, Rajala), 17. Kakko (Mikkola, Manninen), 50. Kakko (Mikkola), 60. Kakko (Manninen)

B-SKUPINA (Bratislava)

Góly: 2. Fiala (Josi), 8. Hofmann (Kurashev, Genazzi), 11. Martschini (Frick), 20. Praplan (Ambühl, Fiala), 22. S. Moser (Ambühl, J. Moser), 24. Fiala (Hischier), 42. Fiala (Hichier, Praplan), 47. Loeffel (Rod), 50. Hischier (Praplan)

Góly: 16. Balcers (Darzinš, Freibergs), 41. Darzinš (Balcers, Bluegers), 45. Abols (Balcers, Keninš), 48. Meija (Cibulskis, Bluegers), 56. Keninš (Balcers) -15. M. Raffl (Pallestrang, Herburger), 56. Herburger (Hofer, Zwerger)

Góly: 11. T. Lindström (Martinsen, Holös), 41. Olden (M. Olimb) - 3. Hronek (Voráček, Frolík), 7. Hronek (D. Kubalík, Řepík), 16. Frolík, 24. Frolík (Voráček), 34. Řepík (D. Kubalík, Hronek), 42. Chytil (Rutta, J. Vrána), 45. D. Kubalík (Jan Kovář)

12. máj (výsledky MS v hokeji 2019, nedeľa)

A-SKUPINA (Košice)

Góly: 5. DeBrincat (J. van Riemsdyk, P. Kane), 6. Vatrano (Martinez, Eichel), 7. DeBrincat, 34. White (Q. Hughes, Martinez), 36. P. Kane (D. Larkin, Fox), 41. Kreider, 55. White (Vatrano) – 47. Rech(Claireaux, Bertrand)

Góly: 51. Bau Hansen (Meyer, O. Larsen) - 31. Plachta (Draisaitl, Eisenschmid), 40. Tiffels (Kahun, Mauer)

Góly: 3. M. Joseph (Henrique, Nurse), 13. Mantha (McCann, Stecher), 23. Turris (Mantha), 28. D. Strome (Marchessault, Chabot), 40. Fabbro (Jost), 41. Turris (Mantha), 47. Couturier (Mantha, Chabot), 51. Mantha (S. Theodore, Jost)

B-SKUPINA (Bratislava)

Góly: 13. Dadonov (N. Gusev, Kučerov), 35. Kučerov (N. Gusev), 35. Telegin (Kovaľčuk), 41. Dadonov (Sergačov, Malkin), 45. Kovaľčuk (Orlov, Kuzněcov)

Góly: 3. Lander (Bratt, Eriksson), 26. Hörnqvist (E. Pettersson, Eriksson), 42. Lindblom (A. Kempe, Nylander), 43. Krüger (Rasmussen, M. Kempe), 49. Lander (Eriksson), 53. Nylander, 56. Lander (Lindholm), 59. Hörnqvist (A. Kempe)

Góly: 35. Indrašis (Balcers) - 34. Hofmann (Kurashev, Martschini), 57. Hischier (Praplan, Josi), 60. S. Moser

13. máj (výsledky MS v hokeji 2019, pondelok)

A-SKUPINA (Košice)

Góly: 1. Skjei (DeBrincat, Eichel), 11. Gaudreau (Eichel), 64. Larkin (Q. Hughes) - 20. Pesonen (Manninen, Koivisto), 40. Ojamäki (Manninen, Kaski)

Góly: 8. Sukeľ (Studenič, Nagy), 9. Liška (Jaroš, Lunter), 22. Nagy (Marinčin, Lantoši), 26. Liška (Buc, Lunter), 52. Sukeľ (Marinčin) - 17. Mantha (Turris, McCann), 19. Theodore (Mantha, Severson), 28. Marchessault (Chabot), 29. Cirelli (Reinhart, Theodore), 37. Stecher (Turris, Severson), 60. Stone (Chabot)

B-SKUPINA (Bratislava)

Góly: 14. Andronov (Chafizullin, Nesterov), 33. Gusev (Kučerov), 60. Zajcev

Góly: 52. Trettenes (Valkvae Olsen) - 1. Wennberg (W. Nylander), 7. Hörnqvist (Ekman-Larsson, W. Nylander), 19. W. Nylander (Wennberg), 23. A. Kempe (Lander), 26. Hörnqvist (Ekman-Larsson, A. Larsson), 27. M. Kempe (Lander, E. Gustafsson), 30. Wennberg (W. Nylander), 39. Eriksson (E. Lindholm, E. Pettersson), 58. Lindblom (W. Nylander, Lander)

14. máj (výsledky MS v hokeji 2019, utorok)

A-SKUPINA (Košice)

Góly: 9. J. Jensen (Eller, M. Lauridsen), 10. Bau Hansen (Bödker, Regin), 13. Poulsen (Olesen), 22. Bruggisser (Bödker, Madsen), 24. Eller (Jensen Aabo, Regin), 25. Nick. Jensen (Eller, M. Lauridsen), 31. Nick. Jensen (Storm, Eller), 36. Poulsen (J. Jensen, Olesen), 52. Poulsen (Jakobsen)

Góly: 18. Seider (Fauser, Hager), 34. Plachta (Eisenschmid, J. Müller), 38. Draisaitl (Kahun), 60. Holzer - 25. Fleury (Bozon, Manavian)

B-SKUPINA (Bratislava)

Góly: 30. Rob. Bukarts (Rih. Bukarts, Meija), 39. Marenis (Gegeris, Freibergs), 60. Blugers (Balcers, Keninš)

Góly: 20. Fiala (Hischier, Praplan), 54. Josi (Loeffel, S. Moser), 59. Kurashev (Hischier), 60. Andrighetto (Diaz, Praplan).

15. máj (výsledky MS v hokeji 2019, streda)

A-SKUPINA (Košice)

Góly: 13. van Riemsdyk (Kane, Suter), 30. Keller (Q. Hughes, Demko), 32. Kreider (Eichel, Suter), 38. DeBrincat (Ryan, Kane), 41. Kane, 50. Ryan (Glendening, Hanifin) - 16. Hammond (D. Phillips), 40. Perlini, 57. Davies (Lachowicz)

Góly: 24. Michaelis (Eisenschmid), 59. Eisenschmid (Seidenberg, Kahun), 60. Draisaitl (Tiffels, Kahun) - 29. Sekera (Černák, Tatar), 30. Hudáček (Pánik, Tatar)

B-SKUPINA (Bratislava)

Góly: 6. Ambühl (Bertschy, Loeffel), 21. Hischier (Fiala), 50. Hoffmann (Martschini), 57. Ambühl (Genazzi, S. Moser) - 59. Lindström (Reichenberg)

Góly: 1. N. Zajcev (N. Gusev, Kučerov), 9. Chafizullin (N. Gusev, Kučerov), 14. Kuznecov (Barabanov), 17. Ovečkin (Kuznecov), 21. Kuznecov (Ovečkin, Orlov), 27. Kovaľčuk (Kuznecov), 34. Dadonov (Kučerov, N. Gusev), 37. Grigorenko (Barabanov), 45. Kučerov (Chafizullin, N. Zajcev), 46. Dadonov (Kovaľčuk)

16. máj (výsledky MS v hokeji 2019, štvrtok)

A-SKUPINA (Košice)

Góly: 9. Mantha (Theodore, Severson), 11. Nurse (Marchessault, Dubois), 17. Cirelli (Couturier, Reinhart), 49. Mantha, 51. Stone (Marchessault) - 37. Fleury (Chakiachvili, Guttig), 43. Rech

Góly: 26. Kakko (Lehtonen), 35. Manninen (Rajala, Lehtonen), 52. Pesonen (Kakko) – 22. Madsen (Nicklas Jensen, M. Lauridsen)

B-SKUPINA (Bratislava)

Góly: 2. Landeskog (E. Pettersson, Lindholm), 3. Krüger (Lindblom), 6. Nylander (Wennberg, Hörnqvist), 8. Larsson (Nylander), 15. A. Kempe (Lander, Ekholm), 30. Rasmussen (Krüger), 34. Lindholm (Landeskog, E. Pettersson), 43. Ekman-Larsson (Wennberg, Hörnqvist), 46. E. Pettersson (Lindholm, Landeskog) - 48. M. Raffl (Hofer, Schlacher)

Góly: 26. Hronek (Voráček), 32. Jan Kovář (Palát, Zámorský), 38. Voráček (Simon, Hronek), 39. J. Vrána (Faksa, Gudas), 46. Simon (Voráček, Frolík), 59. Voráček (Frolík, Simon) - 7. Indrašis (Darzinš, Cibulskis), 14. Darzinš (Balcers, Cibulskis), 56. Darzinš (Cibulskis)

17. máj (výsledky MS v hokeji 2019, piatok)

A-SKUPINA (Košice)

Góly: 33. Manavian (Hecquefeuille, Bertrand), 36. Texier (Chakiachvili, Fleury), 58. Rech (Texier, Dame-Malka) - 14. Pánik (Lantoši, Sekera), 20. Sukeľ (Fehérváry, Tatar), 26. Hudáček (Pánik, Černák), 41. Černák (Pánik, Tatar), 43. Čajkovský (Buc), 46. Nagy (Daňo, Marinčin)

Góly: 21. Rajala (Lehtonen, Olkinuora), 26. Ohtamaa (Tyrväinen, Savinainen), 35. Kiviranta (Koivisto, Tyrväinen), 58. Kuusela (Savinainen), 60. Lehtonen (Jokiharju)

B-SKUPINA (Bratislava)

Góly: 23. P. Schneider (Heinrich, Komarek), 50. Komarek (P. Schneider, Pallestrang), 60. Heinrich (P. Schneider, Zwerger) - 3. Bull (T. Lindström), 37.Johannesen (Valkvae Olsen, Martinsen), 51. Reichenberg (Haga, Holös), 54. Bull (M. Olimb, Reichenberg), 60. Bull

Góly: 8. Gulaš (Kubalík), 28. Gudas (Jaškin), 33. Frolík (Moravčík, Simon), 34. Kovář (Voráček, Frolík), 35. Jaškin (Chytil, Řepík), 57. Simon (Voráček, Frolík), 58. Jaškin (Musil, Řepík), 58. Frolík (Kolář)

18. máj (výsledky MS v hokeji 2019, sobota)

A-SKUPINA (Košice)

Góly: 25. Olesen (Bau Hansen, O. Lauridsen) - 11. Vatrano (D. Ryan, Hanifin), 12. DeBrincat (P. Kane, Suter), 15. Keller (J. van Riemsdyk, Suter), 19. Kreider (J. Hughes, Eichel), 32. DeBrincat (P. Kane, C. White), 34. Larkin (D. Ryan), 52. Eichel (P. Kane, DeBrincat)

Góly: 3. Chabot (Marchessault, D. Strome), 17. Mark Stone (Severson, Nurse), 27. Mark Stone (D. Strome, Marchessault), 39. Mark Stone (Dubois), 44. Mantha, 45. Mantha (Turris), 46. S. Reinhart (D. Strome), 54. Cirelli (Joseph) - 39. Ehliz (Eisenschmid, Y. Seidenberg)

Góly: 18. Hammond (Richardson) - 3. Sekera (Buc), 3. Tatar, 10. Marinčin (Krištof), 25. Čajkovský (Pánik), 30. Studenič (Krištof), 36. M. Sukeľ (Liška, Koch), 58. D. Bondra (Koch, L. Nagy)

B-SKUPINA (Bratislava)

Góly: 11. Cibulskis (Indrašis) - 21. Orlov (Kovaľčuk, Plotnikov), 24. Gusev (Dadonov, Kučerov), 33. Kučerov (Anisimov)

Góly: 43. Miceli (Helfer) - 16. Reichenberg (Lesund, Martinsen), 42. Trettenes (M. Olimb, Valkvae Olsen), 44. Haga (Valkvae Olsen, Bonsaksen), 48. T. Lindström (Martinsen), 50. Olden (Holös, M. Olimb), 52. Röymark, 60. Espeland (Bull, Haga)

Góly: 19. Wennberg (Klingberg), 26. W. Nylander (Hörnqvist, A. Larsson), 29. E. Gustafsson (W. Nylander), 52. Ekman-Larsson (W. Nylander, Wennberg) - 5. Andrighetto (Haas), 28. Genazzi (Josi), 51. Haas (Scherwey, Bertschy)

19. máj (výsledky MS v hokeji 2019, nedeľa)

A-SKUPINA (Košice)

Góly: 12. Tiffels (Draisaitl) - 15. J. van Riemsdyk (Keller, Martinez), 51. Larkin (J. van Riemsdyk, Martinez), 56. Eichel (P. Kane, Suter)

Góly: 10. Kiviranta (Lindbohm, Tyrväinen), 22. Mikkola (Pesonen, Kaski), 53. Sallinen (Savinainen, Kuusela)

B-SKUPINA (Bratislava)

Góly: 7. Faksa (Kolář, Gudas), 15. D. Kubalík (Gudas), 21. Simon (Voráček, Hronek), 31. Řepík (Faksa, D. Kubalík), 31. Frolík (Gulaš, Hronek), 43. Řepík (D. Kubalík, Kolář), 45. Kolář (Voráček, Frolík), 46. J. Vrána (Jaškin, Faksa)

Góly: 4. Anisimov (Orlov, N. Gusev), 27. Kučerov (N. Gusev), 56. Kučerov (Anisimov, N. Zajcev)

20. máj (výsledky MS v hokeji 2019, pondelok)

A-SKUPINA (Košice)

Góly: 24. Rech (Manavian, Bozon), 28. Chakiachvili (Texier, S. Treille), 28. Rech (Claireaux) - 35. Dowd (O'Connor), 39. Hammond (O'Connor), 46. Farmer (D. Phillips), 63. Davies (J. Phillips)

Góly: 1. Dubois (Marchessault, Mark Stone), 7. McCann (Turris), 9. Marchessault (Severson, Mark Stone), 34. S. Reinhart (Couturier, Chabot), 45. S. Reinhart (P. Myers, Cirelli)

B-SKUPINA (Bratislava)

Góly: 11. E. Pettersson (Landeskog, Lindholm), 34. A. Kempe (Nylander, Klingberg), 49. Lander (A. Kempe), 51. Hörnqvist (Ekholm, Nylander), 60. Rasmussen - 30. Rob. Bukarts (Rih. Bukarts, Freibergs), 42. Rob. Bukarts, 44. Jakš (Rih. Bukarts, Darzinš), 57. Rob. Bukarts (Indrašis, Sotnieks)

Góly: 12. Ganahl (Unterweger), 17. M. Raffl (Hofer, Unterweger), 42. M. Raffl (Hofer) - 10. Bardaro (Trivellato), 35. S. Kostner (Miceli), 39. Rosa (Ramoser), rozhod. sam. nájazd premenil: McMonagle

21. máj (výsledky MS v hokeji 2019, utorok)

A-SKUPINA (Košice)

Góly: 16. Pesonen (Lehtonen, Jokiharju), 25. Tyrväinen (Ojamäki) - 18. Michaelis (Plachta, Eisenchmid), 34. Kahun (Draisaitl), 45. Draisaitl (Pföderl), 59. Draisaitl

Góly: 40. Marinčin (Studenič, Nagy), rozh. nájazd: Nagy - 47. Bödker (Russel, Aabo Jensen)

Góly: 2. Dubois (Stone), 9. Turris (Mantha), 36. McCann (Turris)

B-SKUPINA (Bratislava)

Góly: 13. Voráček (Kovář, Frolík), 21. Simon (Voráček, Hronek), 27. Frolík (Voráček, Simon), 29. Kubalík (Simon), 59. Rutta – 3. Frick (Martschini, Scherwey), 27. Scherwey (Martschini, Kurashev), 42. Scherwey (Weber, Martschini), 57. Niederreiter (Josi, Hischier)

Góly: 16. T. Lindström (Holös, Martinsen) - 23. Indrašis (Balcers, Blugers), 47. Jaks (Balinskis, Indrašis), 48. Marenis (Kulda, Balcers), 55. Keninš (Indrašis)

Góly: 8. Landeskog (M. Pettersson, E. Pettersson), 53. Nylander (Wennberg), 57. Ekman-Larsson (E. Pettersson), 59. Klingberg (Ekman-Larsson, Nylander) - 21. Anisimov (Gusev, Kučerov), 25. Dadonov (Sergačov, Kuznecov), 29. Ovečkin (Malkin, Chafizullin), 35. Kaprizov, 38. Grigorenko, 38. Malkin (Zadorov, Dadonov), 53. Orlov (Barabanov, Telegin)

22. máj (výsledky MS v hokeji 2019, streda)

Voľný deň

23. máj (výsledky MS v hokeji 2019, štvrtok)

ŠTVRŤFINÁLE

(Košice)

Góly: 26. Stone (Fabbro, Dubois), 60. Severson (Stone), 66. Stone (Dubois, Theodore) - 19. Andrighetto (Diaz, Fiala), 40. Hischier (Martschini, Niederreiter

  • 20.15 Fínsko - Švédsko 5:4 pp (1:2, 2:2, 1:0 - 1:0)

    Góly: 2. Mikkola (Pesonen, Manninen), 26. Lindbohm (Manninen, Pesonen), 30. Hakanpää (Manninen), 59. Anttila (Ojamäki, Lehtonen), 62. Manninen - 3. Klingberg (Nylander, Wennberg), 17. Hörnqvist (Ekman-Larsson, Larsson), 21. E Petterson (Landeskog, Ekman-Larsson), 40. E. Gustafsson (Landeskog, Wennberg)

(Bratislava)

Góly: 2. Gusev (Sergačov, Kučerov), 16. Sergačov (Gusev), 42. Kaprizov (Gusev, Sergačov), 48. Grigorenko (Malkin, Dadonov) - 23. Skjei (Kane, Gaudreau), 46. Hanifin (J. Hughes), 58. DeBrincat (Kane, J. Hughes)

25. máj (výsledky MS v hokeji 2019, sobota)

SEMIFINÁLE

Gól: 51. Anttila (Jokiharju, Kiviranta)

Góly: 6. Stone (Stecher), 21. Nurse (Couturier), 26. Dubois (Marchessault, Stone), 47. Turris (Mantha), 53. Chabot (Henrique, Strome) - 54. T. Zohorna (Kolář)

Najčítanejšie na SME Šport

Inzercia - Tlačové správy

  1. Zažite vašu vysnívanú dovolenku na Bali
  2. Telefón počas šoférovania vás môže vážne ohroziť. Čo s tým?
  3. ČSOB podporuje podnikateľov a malé firmy
  4. Termínovaný vklad alebo stavebné sporenie. Čo sa oplatí viac?
  5. Bezstarostná klíma len za 35 € mesačne a s doživotným servisom
  6. Top desať pobytových zájazdov, ktoré si nenechať ujsť
  7. Nabrali odvahu bojovať ďalej
  8. Pravda o šalátových uhorkách. Vydržia bez plastovej fólie?
  9. Rušia vás susedia? Toto na nich zaberie
  10. Top dvadsaťpäť hotelov na rodinnú dovolenku
  1. Deťom v Poluse je venovaný celý mesiac jún
  2. Tesco na Slovensku dosiahlo jeden z cieľov udržateľného rozvoja
  3. Týždenníky MY prichádzajú s veľkou novinkou
  4. Zažite vašu vysnívanú dovolenku na Bali
  5. O2: Záujemcov o eKasu vybavujeme flexibilne
  6. VIDEOrecenze autokamery MiVue C380 Dual - hodnotí youtuber DIY!
  7. Môže byť občan Európskej únie ako spoločník v slovenskej s.r.o.?
  8. ČSOB podporuje podnikateľov a malé firmy
  9. Telefón počas šoférovania vás môže vážne ohroziť. Čo s tým?
  10. Mliečny sortiment privátnych značiek boduje o spotrebiteľov
  1. Rušia vás susedia? Toto na nich zaberie 31 562
  2. Termínovaný vklad alebo stavebné sporenie. Čo sa oplatí viac? 24 890
  3. Šok pri servisnej prehliadke! Za toto už neplaťte 21 146
  4. Pravda o šalátových uhorkách. Vydržia bez plastovej fólie? 15 059
  5. Top desať pobytových zájazdov, ktoré si nenechať ujsť 10 402
  6. Telefón počas šoférovania vás môže vážne ohroziť. Čo s tým? 9 126
  7. Zažite vašu vysnívanú dovolenku na Bali 8 602
  8. Bezstarostná klíma len za 35 € mesačne a s doživotným servisom 3 456
  9. Top dvadsaťpäť hotelov na rodinnú dovolenku 3 159
  10. Nabrali odvahu bojovať ďalej 1 917

Téma: Hokej


Článok je zaradený aj do ďalších tém Hokej v Trenčíne

Hlavné správy zo Sme.sk

Rusko získalo bronz po nájazdoch, Česko zostalo bez medaily

Súboj o tretie miesto sa po predĺžení skončil 2:2, nájazdy zvládli lepšie Rusi.

Ruskí hokejisti oslavujú s bronzovými medailami po výhre v zápase o 3. miesto Rusko – Česko na MS v hokeji 2019.
ROZHOVOR

Šimečka: Pôsobenie ĽSNS v europarlamente bude hanba

Šimečka nechce kandidovať na budúci rok v parlamentných voľbách.

Prežúvavce pri trávení vylučujú skleníkový plyn metán, ktorý má výrazne silnejší vplyv na ovzdušie ako oxid uhličitý.

Neprehliadnite tiež

Rusko získalo bronz po nájazdoch, Česko zostalo bez medaily

Súboj o tretie miesto sa po predĺžení skončil 2:2, nájazdy zvládli lepšie Rusi.

Ruskí hokejisti oslavujú s bronzovými medailami po výhre v zápase o 3. miesto Rusko – Česko na MS v hokeji 2019.
Miroslav Šatan počas slávnostného ceremoniálu uvedenia nových laureátov do hokejovej Siene slávy IIHF. Bratislava, 26. máj 2019.
Český reprezentant Dmitrij Jaškin padá v súboji s ruským obrancom Dmitrim Orlovom.
Kristína Kučová.