Messi strelil Villarrealu dva identické góly z priameho kopu

Lionel Messi.
Lionel Messi. (Autor: Miguel Morenatti TASR/AP)
Jakub Benko|3. apr 2019 o 12:05

Oba padli v záveroch zápasov.

VILLARREAL. Futbalisti Villarrealu privítali v rámci 30. kola španielskej La ligy mužstvo FC Barcelona. Už v 16. minúte hostia vyhrávali po góloch Coutinha a Malcoma v pomere 0:2.

Villarreal sa vzchopil a štyrmi gólmi predviedol dokonalý obrat. Posledný gól domáci pridali v 80. minúte, kedy do konca zápasu ostávalo niečo vyše desať minút.

V 86. hráč Villarrealu Alvaro uvidel červenú kartu a Barcelona ponúknutú výhodu dokonalo využila, keď dvoma gólmi v samom závere zápasu dokázala nepriaznivý stav vyrovnať.

Najmä zásah Lionela Messiho bol z kategórie výstavných. Hviezdny Argentínčan sa v 90. minúte postavil k priamemu kopu z hranice šestnástky a predviedol nechytateľnú strelu.

Gól Messiho z 2. apríla 2019 proti Villarealu (Gól začína v čase 5:45):

O tri minúty neskôr sa k nemu pridal aj Luis Suárez a Barcelona si odviezla z Villarrealu po fantastickom závere cenný bod.

Zaujímavosťou je, že takmer identický kúsok sa podaril Messimu na pôde rovnakého súpera aj pred viac ako dvoma rokmi.

Vtedy Barcelona prehrávala taktiež ešte pred samým koncom zápasu. A rovnako v 90. minúte sa k priamemu kopu postavil Lionel Messi. Gólom zariadil remízu.

Gól Messiho 8. januára 2017 proti Villarealu:

Podarilo sa mu to proti rovnakému brankárovi, z takmer identického miesta a loptu umiestnil do tej istej časti brány.

Domov»Futbal»Španielsko»La Liga»Messi strelil Villarrealu dva identické góly z priameho kopu