Neapol oddialil oslavy Juventusu, Škriniar bol pri výhre Interu Miláno

Juraj Kucka (vľavo) v drese Parmy.
Juraj Kucka (vľavo) v drese Parmy. (Autor: TASR/AP)
TASR|14. apr 2019 o 18:38

Zahral si aj Kucka.

RÍM. Futbalisti SSC Neapol odložili majstrovské oslavy Juventusu Turín. V nedeľňajšom stretnutí 32. kola talianskej Serie A zvíťazili vo Verone nad Chievom 3:1 a v ligovej tabuľke zaostávajú za lídrom o 17 bodov.

Dvoma gólmi sa prezentoval senegalský stopér hostí Kalidou Koulibaly.

Chievo je s jedenástimi bodmi posledné a definitívne prišlo o šancu zachrániť sa medzi elitou. Do konca tejto sezóny zostáva ešte šesť zápasov a hrá sa o osemnásť bodov.

Inter Miláno v zostave so slovenským obrancom Milanom Škriniarom zvíťazil vo Frosinone 3:1. Hostia rozhodli v prvom polčase, keď vďaka Radjovi Nainggolanovi a Ivanovi Perišičovi viedli 2:0.

V druhom polčase skorigoval Francesco Cassata, ale defenzíva Interu na čele so Škriniarom nedovolila súperovi vyrovnať. Naopak, v nadstavenom čase pridal tretí zásah Matias Vecino.

• Sampdoria Janov - FC Janov 2:0 (1:0)

Góly: 3. Defrel, 53. Quagliarella (z 11 m)

ČK: 51. Biraschi (FC Janov)

• Sassuolo - Parma 0:0

/stredopoliar Juraj Kucka (Parma) odohral celé stretnutie/

• Frosinone - Inter Miláno 1:3 (0:2)

Góly: 61. Cassata - 19. Nainggolan, 37. Perišič (z 11 m), 90.+3 Vecino

/obranca Milan Škriniar (Inter) odohral celý duel/

Domov»Futbal»Taliansko»Neapol oddialil oslavy Juventusu, Škriniar bol pri výhre Interu Miláno