Slavia v pražskom derby remizovala so Spartou, Stoch hral až od 73. minúty

Miroslav Stoch v drese Slavie Praha.
Miroslav Stoch v drese Slavie Praha. (Autor: TASR/AP)
TASR|14. apr 2019 o 20:52

Celé stretnutie odohral Štetina.

PRAHA. Nedeľňajšie derby pražských S medzi Slaviou a Spartou v 28. kole najvyššej českej súťaže sa skončilo nerozhodne 1:1.

Domáci sa dostali do vedenia v 20. minúte zásluhou Tomáša Součeka, ale náskok neudržali. Po zmene strán zariadil pre hostí bod Srdjan Plavšič.

V drese Sparty odohral celý zápas slovenský stopér Lukáš Štetina a do štatistík si pripísal žltú kartu. Na opačnej strane Miroslav Stoch nastúpil až v 73. minúte.

Slavia má na čele ligovej tabuľky päťbodový náskok pred Plzňou, Sparta je tretia.

Jablonec zdolal Duklu Praha 2:1. V drese hostí videl žltú kartu slovenský stopér Ján Ďurica. Dukla prehrala tretíkrát za sebou a v ligovej tabuľke je na poslednom mieste.

Česká liga - 28. kolo

• Slavia Praha - Sparta Praha 1:1 (1:0)

Góly: 20. Souček - 53. Plavšič

/Miroslav Stoch (Slavia) hral od 73. minúty - Lukáš Štetina (Sparta) odohral celý zápas a v 42. minúte dostal žltú kartu/

• Jablonec - Dukla Praha 2:1 (1:1)

Góly: 41. Chramosta, 58. Hübschman - 22. Holík

ČK: 37. Doumbia (Dukla)

/Jakub Považanec odohral celý zápas, Andrej Fábry (obaja Jablonec) sedel na lavičke náhradníkov - Ján Ďurica odohral celý zápas a v 90. minúte dostal žltú kartu, Samuel Dančák a Róbert Kovaľ (všetci Dukla) sedeli na lavičke náhradníkov/

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Slavia v pražskom derby remizovala so Spartou, Stoch hral až od 73. minúty