Hamšík v Číne stále čaká na prvý gól, čelil synovi barcelonskej legendy

Marek Hamšík.
Marek Hamšík. (Autor: TASR/AP)
Igor Dopirák|21. apr 2019 o 11:43

Ta-lien I-fang opäť remizoval.

DALIAN. Futbalisti Ta-lien I-fang Dalian remizovali na vlastnom štadióne s hráčmi Čchung-čching Li-fan 1:1 v šiestom kole najvyššej čínskej súťaže Superligy.

V drese domácich hral do 88. minúty slovenský reprezentačný stredopoliar Marek Hamšík.

Oba góly v dueli strelili legionári - skóre otvoril v 68. minúte domáci Belgičan Yannick Carrasco, za hostí z penalty vyrovnal v 79. minúte Brazílčan Conceicao Fernandinho.

"Dnes sme ukázali dobrý výkon, určite sme si zaslúžili vyhrať. Škoda, že sme nepremenili ďalšie šance. Dnes sme jednoznačne mali na to, aby sme získali tri body," povedal Hamšík pre svoju oficiálnu stránku.

Zrejme najväčšou hviezdou Čchung-čching Li-fan je tréner Jordi Cruyff, syn už nebohého holandského futbalistu a legendárneho hráča FC Barcelona Johana Cruyffa.

Ta-lien I-fang je po šiestich odohraných dueloch na desiatom mieste v 16-člennej tabuľke, na konte má šesť bodov (1-3-2).

Hamšík nastúpil vo všetkých stretnutiach, stále však čaká na prvý strelený gól od svojho prestupu z talianskeho SSC Neapol.

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Hamšík v Číne stále čaká na prvý gól, čelil synovi barcelonskej legendy