1.Tao Geoghegan HartVeľká BritániaSky3:26:32 h
4.Pavel SivakovRuskoSky+ 0 s
5.Christopher FroomeVeľká BritániaSky+40 s
6.Mattia CattaneoTalianskoAndroni Giocattoli-Sidermec+40 s
93.Juraj SaganSlovenskoBora-Hansgrohe+18:40 min

CLES. Britský pretekár Tao Geoghegan Hart z tímu Sky zvíťazil vo štvrtkovej štvrtej etape na cyklistickom podujatí Okolo Álp.

Porciu 134 km z Baselga di Piné do Cles zvládol za 3:26:32 h. Druhý skončil Talian Vincenzo Nibali zo zoskupenia Bahrain Merida, tretiu priečku obsadil poľský reprezentant Rafal Majka (Bora-Hansgrohre).

Všetci prišili do cieľa v rovnakom čase ako víťaz. Jediný Slovák v pelotóne Juraj Sagan z tímu Bora-Hansgrohe skončil na 93. pozícii s mankom 18:40 min, v celkovom poradí mu patrí 109. priečka.

Na čele celkovej klasifikácie je naďalej Rus Pavel Sivakov (Sky) o 27 sekúnd pred Geogheganom Hartom a 31 sekúnd pred Majkom.

109.Juraj SaganSlovenskoBora-Hansgrohe+1:05:00 h

Domov»Cyklistika»Štvrtú etapu Okolo Álp vyhral Geoghegan Hart, Sivakov si podržal pozíciu lídra