Od výhry ich delili dve minúty. Ako slovenskí hokejisti podľahli Nemcom

Slovenskí hokejisti v útoku počas zápasu Nemecko - Slovensko na MS v hokeji 2019. (Autor: SME - Marko Erd)
Jerguš Radačovský, Marko Erd|15. máj 2019 o 22:48

Pozrite si najlepšie momentky.

KOŠICE. Necelé dve minúty delili Slovensko od víťazstva nad Nemeckom na MS v hokeji 2019. Lenže Nemci vďaka brilantnému záveru otočili z 1:2 na 3:2 a uspeli.

Na fotografiách denníka SME a agentúr TASR si pozrite, ako zápas Slovensko - Nemecko prebiehal.

FOTOGALÉRIA: Slovensko - Nemecko (MS v hokeji 2019, A-skupina, Košice)

MS v hokeji: Momentky zo zápasu Slovensko - Nemecko: fotogaléria

1.6.2019

MS v hokeji 2019 sa konajú na Slovensku v štadiónoch v Bratislave a Košiciach 10. až 26. mája 2019. (Autor: SME - Miro Mezei)

Domov»Hokej»Reprezentácie»Od výhry ich delili dve minúty. Ako slovenskí hokejisti podľahli Nemcom