Má Ramsay ostať trénerom Slovenska aj po domácich MS? (anketa)

Craig Ramsay počas zápasu Slovensko - Fínsko na MS v hokeji 2019.
Craig Ramsay počas zápasu Slovensko - Fínsko na MS v hokeji 2019. (Autor: SME - Jozef Jakubčo)
Sportnet|21. máj 2019 o 22:16

Hlasujte v ankete denníka SME.

Anketa: Má byť Craig Ramsay tréner Slovenska aj po MS v hokeji 2019?

Ani trénerovi Craigovi Ramsaymu sa nepodarilo priviesť Slovensko na domácich majstrovstvách sveta v hokeji do štvrťfinále.

Hoci, Slovákom ušiel postup medzi elitnú osmičku iba tesne.

Ľutovať môžu najmä prehry s Kanadou (gól na 5:6 dostali necelé dve sekundy pred koncom tretej tretiny) a Nemeckom (necelé dve minúty do konca tretej tretiny viedli 2:1, napokon prehrali 2:3).

Patríte k fanúšikom, ktorí si prajú zotrvanie Craiga Ramsayho na slovenskej reprezentačnej lavičke, alebo by ste dali príležitosť novému trénerovi?

MS v hokeji 2019 sa konajú na Slovensku v štadiónoch v Bratislave a Košiciach 10. až 26. mája 2019. (Autor: SME - Miro Mezei)

Domov»Hokej»Reprezentácie»Má Ramsay ostať trénerom Slovenska aj po domácich MS? (anketa)