Cesc Fabregas z AS Monako. (Autor: TASR/AP)

Ligue 1 2019/2020 - 1. kolo

AS Monako - Olympique Lyon 0:3 (0:2)

Góly: 5. Dembele, 36. Depay, 80. Tousart

ČK: 30. Fabregas (AS)

PARÍŽ. Futbalisti Olympique Lyon vstúpili úspešne do novej sezóny francúzskej Lique 1, keď v piatkovom zápase 1. kola triumfovali na pôde AS Monako 3:0.

Hostia sa ujali vedenia v 5. minúte po zásahu Moussu Dembeleho, po polhodine hry im uľahčil situáciu domáci Cesc Fabregas, ktorý dostal červenú kartu po šľapáku na Lea Duboisa.

Rozhodca Ruddy Buquet mu najprv ukázal žltú kartu, no po zhliadnutí videa svoj verdikt zmenil a vytiahol červenú. O šesť minúte neskôr pridal Memphis Depay druhý gól a na 3:0 upravil v 80. minúte Lucas Tousart.

Domov»Futbal»Francúzsko»Ligue 1»Lyon vstúpil do novej sezóny výhrou nad AS Monako, Fabregas dostal červenú kartu