Polášek dosiahol životný úspech, získal titul vo štvorhre v Cincinnati

Filip Polášek (vľavo) a Ivan Dodig zvíťazili vo finále štvorhry na turnaji v Cincinnati. (Autor: TASR)
Športové prenosy SME, SITA|18. aug 2019 o 18:30

Triumf vybojoval po boku Dodiga.

CINCINNATI. Slovenský tenista Filip Polášek s Chorvátom Ivanom Dodigom zvíťazili v nedeľňajšom finále štvorhry na turnaji ATP v Cincinnati. V boji o titul zdolali najvyššie nasadený kolumbijský pár Juan-Sebastian Cabal, Robert Farah 4:6, 6:4 a 10:6.

Polášek s Dodigom stratili hneď v prvej hre zápasu servis. O osude prvého setu rozhodol práve tento moment, keďže Dodigova strata podania bola v ňom jediná. Cabal s Farahom nečelili v prom sete ani jednému brejkbalu, po tých úvodných už ani Dodig s Poláškom.

Ako Filip Polášek a Ivan Dodig uspeli v Cincinnati: fotogaléria

26.8.2019

V druhom sete si súperi držali servis a rozhodla ho až desiata hra, v ktorej úradujúci víťazi štvorhry z Wimbledonu stratili podanie.

Zápas tak dospel až do tzv. supertajbrejku, ktorý Polášek s Dodigom napokon zvládli lepšie a vyhrali ho 10:6. Polášek bol prvýkrát vo finále turnaja Masters 1000 a podaril sa mu tak jeden z najväčších úspechov v kariére.

Spolupráca Poláška s Dodigom je veľmi úspešná, semifinalisti z tohtoročného Wimbledonu sa potom presunuli do Kanady, kde v Montreale neuspeli hneď v prvom kole.

V Cincinnati sa im však darilo, na ceste do finále slovensko-chorvátska dvojica vyradila aj domáce legendy tenisovej štvorhry dvojičky Bryanovcov. V štvrťfinále si poradili s druhým najvyšším nasadeným párom v rámci pavúka a vo finále zdolali aj svetové jednotky.

"Myslím si, že dnes to bol naozaj výborný zápas, od začiatku to malo vysokú úroveň. Viacmenej sa hralo úplne bez chýb. Bolo to o pár loptách, ktoré v prvom sete boli trochu proti nám a v druhom sete zase išli pre nás. Som rád, že to dopadlo tak ako to dopadlo.

My sme hrali od začiatku dobre, neustále sme vytvárali na ich servise tlak. Hovorili sme si obaja, aby sme vydržali a tlačili ich. Na setbale dali dvojchybu a v tajbrejku nám to psychicky pomohlo a vyšiel nám lepšie," povedal v rozhovore pre TASR daviscupový reprezentant SR, ktorý sa týmto triumfom posunul v onlajn rebríčku ATP vo štvorhre o osem pozícií na 30. miesto.

Polášek označil výhru v Cincinnati za najväčšiu v kariére: "Určite je to najväčší úspech kariéry. Zakončiť turnaj víťazstvom je vždy najviac. A za druhé, toto sú najťažšie turnaje.

My sme tu boli ako posledný pár v súťaži, dostali sme sa sem s rankingom 67. Tu nebol ani jeden slabý tím. Zdolali sme tu jeden skvelý pár za druhým. Sú to skoro samí grandslamoví šampióni, takže toto je úplne najviac."

ATP v Cincinnati - Štvorhra - finále

• Filip POLÁŠEK, Ivan Dodig (SR/Chor.) - Juan-Sebastian Cabal, Robert Farah (1-Kol.) 4:6, 6:4, 10:6

Online prenos: Filip Polášek, Ivan Dodig - Juan Sebastián Cabal, Robert Farah (ATP Cincinnati 2019, finále, LIVE, NAŽIVO)

ATP Cincinnati - štvorhra muži Finále 2019
18.08.2019 o 18:26
Cabal, Farah
1:2
(6:4, 4:6)
Dodig, Polášek
To je už z tohto prenosu všetko, ja vám ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok dnešného večera, rovnako úspešný štart do nového pracovného týždňa. Dovidenia a dočítania pri ďalších športových prenosoch.
importantLen 16 minút trvala rozhodujúca skrátená hra tohto stretnutia! V nej sa ukázalo, ako je v tenise veľmi dôležité si udržať svoj servis, ktorý svetové deblové jednotky stratili až päťkrát a tak tohtoročný wimbledonský šampióni si ATP titul z tohto podujatia nepripíšu, naopak veľkú radosť môže mať Filip Polášek a Ivan Dodig! Pre slovenského tenistu je to zatiaľ jeho najprestížnejší titul v kariére, k čomu mu aj touto cestou gratulujeme!
6-10
importantTú druhú však už nie a tak svetové deblové jednotky prehrávajú toto stretnutie, z titulu na podujatí v Cincinnati sa môžu radovať Filip Polášek a Ivan Dodig!
6-9
Prvú hrozbu Kolumbia odvrátila.
5-9
Ale strata podania aj na druhej strane, slovensko-chorvátska dvojica sa pomaly približuje k titulu, sú tu dva mečbaly!
5-8
Dodig stratil svoje podanie!
4-8
Polášek si pomáha priamym bodom a drží pohodlné vedenie v skrátenej hre.
4-7
Loptu získava Cabal, Farah.
3-7
Kolumbia má opäť problémy na servise, keď stratila aj toto svoje podanie a to už vyzerá pre slovensko-chorvátsku dvojicu veľmi nádejne!
3-6
Dvakrát v rade si Dodig s Poláškom svoj servis udržali a tak si vypracovali komfortné vedenie v tejto rozhodujúcej skrátenej hre stretnutia.
3-5
Teraz si už svoje podanie táto dvojica udržala a vyhráva tak o dva body.
3-4
Opäť sa nám to celé zopakovala, podávajúca dvojica stratila druhé podanie v rade a tak ide Dodig s Poláškom do vedenia o jeden bod!
3-3
Servis teraz nejde ani na jednej strane, svetové deblové jednotky teraz o ten svoj prišli a tak sa stav vyrovnal.
3-2
Druhá strata podania Dodiga s Poláškom, Kolumbia tak ide do vedenia o jeden bod.
2-2
Ale strata podania tu je aj na druhej strane, takže výhoda minibrejku je preč!
1-2
Kolumbia stratila ako prvá v tomto tajbrejku servis, bod pre slovensko-chorvátsku dvojicu.
1-1
Farah si takisto na úvod pomohol kvalitným servisom.
0-1
Filip Polášek odštartoval rozhodujúci tajbrejk tohto stretnutia priamym bodom.
0:0
importantRozhodujúci tretí set sa napokon nebude hrať, ale o víťazovi tohto zápasu rozhodne tajbrejk!
0:0
Koniec prestávky, podávať bude Filip Polášek.
0:0
Nasleduje prestávka a výmena strán.
4:6
importantVýborne! Slovensko-chorvátska dvojica tútu šancu nezahodila, práve naopak ju dokonale využila a druhým fiftínom v rade pri súperovom podaní ukončila druhý set, ktorý získava pomerom 6:4 a o osude celého finálového stretnutia tak bude musieť rozhodnúť tretí set! Dráma v americkom Cincinnati teda pokračuje ďalej, Filip Polášek spoločne s Ivanom Dodigom sú stále v hre o ATP titul z tohto podujatia!
40-A
importantDodig s Poláškom získavajú svoj prvý brejkbal v tomto zápase a to je už zároveň aj prvý setbal!
40-40
Gembal súpera je však odvrátený, Farah zahral len nízky úder do pásky. Zhoda, šanca na prvý brejkbal a zároveň aj setbal pre Poláška s Didigom stále žije.
40-30
Správne je tá druhá možnosť, Cabal si pomohol priamym bodom na servise.
30-30
Svetové deblové jednotky získavajú takisto dve loptičky v rade a tak to je po 30 na oboch stranách. Príde gembal či setbal?
15-30
0-30
Druhý fiftín v rade pre slovensko-chorvátsku dvojicu! Raz tu už takýto stav bol, ale k prvému brejkbalu pre túto dvojicu to však napokon neviedlo.
0-15
Polášek reaguje na servis Cabala presným returnom, dôležité podanie tak Kolumbia nezahájila úspešne.
4:5
Koniec prestávky, podávať bude Juan Sebastian Cabal.
4:5
4:5
importantHneď na prvý pokus je Filip Polášek úspešný a tak ide s Ivanom Dodigom do vedenia 5:4 v druhom sete! Svetové deblové jednotky tak budú musieť podávať na udržanie sa v druhaj sade hry tohto finálového stretnutia.
15-40
Ďalší priamy bod od slovenského tenistu, ktorý tak získava dva gembaly.
15-30
Loptu získava Dodig, Polášek.
15-15
Po 15 na oboch stranách.
0-15
Filip Polášek sa po servise presunul na sieť a odtiaľ skráteným úderom zahájil deviatu hru druhého setu.
4:4
importantKolumbia hneď ten prvý aj využíva a tak vyrovnáva stav v druhom sete na 4:4! Zatiaľ čakáme na prvý bejkbal v druhej sade hry, to len svedčí o tom, že sledujeme veľmi vyrovnané stretnutie a ťažko teraz niečo dopredu predpovedať.
40-15
Farah predviedol po servise úspešný prechod na sieť a tak získava dva gembaly.
30-15
Druhý fiftín v rade pre Kolumbiu po priamom bode Faraha.
15-15
0-15
Polášek zahral presný return pri Farahovom servise.
3:4
Koniec prestávky, podávať bude Robert Farah.
3:4
3:4
importantIvan Dodig ukončil tento gem tak ako ho aj začal – priamym bodom. Spoločne so svojim slovenským kolegom sa ujímajú vedenia 4:3 v druhom sete!
15-40
Čistá hra slovensko-chorvátskej dvojice to teraz nebude, Kolumbia dokázala presne returnovať.
0-40
Filip Polášek zahral víťazný forhend po čiare a tak so svojim kolegom získavajú tri gembaly.
0-30
0-15
Ivan Dodig zahájil siedmy gem druhého setu priamym bodom.
3:3
importantTento úder od Poláška končí v aute, Kolumbia tak využíva hneď prvý gembal a vyrovnáva stav v prvom sete na 3:3!
40-15
Cabal si pomáha priamym bodom a získava tak dva gembaly.
30-15
Kolumbia získava druhý fiftín v rade, Dodigovi tento prechod na sieť nevyšiel podľa predstáv.
15-15
0-15
Filip Polášek teraz predviedol neskutočnú hru na kurte, diváci sa v hľadisku len postavili a zatlieskali jeho skvelým úderom, keď potom celú výmenu ukončil bravúrne od siete!
2:3
2:3
2:3
importantKolumbijskému tenistovi v tomto geme returne nevychádzali, Polášek s Dodigom sa ujímajú vedenia 3:2 v druhom sete!
15-40
Cabal opäť zahral len nepresný úder do autu a tak tu sú dva gembaly pre slovensko-chorvátsku dvojicu.
15-30
15-15
Po 15 na oboch stranách, Farah vytiahol presný return pri servise slovenského tenistu.
0-15
Dlhý Cabalov úder končí v aute, Polášek tak úspešne odštartoval tento svoj servis.
2:2
importantNa druhý pokus bol teraz Farah na servise úspešne, premenil tak hneď prvý gembal a vyrovnáva stav druhého setu na 2:2!
40-15
Robert Farah si pomáha kvalitným servisom a tak získava dva gembaly.
30-15
Forhend slovenského tenistu končí na páska, druhý fiftín v rade pre Kolumbiu.
15-15
0-15
Na Poláškov bekhend odpovedal Cabal len úderom do pásky.
1:2
1:2
1:2
importantIvan Dodig ukončil tento gem esom a ide s Filipom Poláškom do vedenia 2:1 v druhom sete!
15-40
Cabalov return putuje do autu, Dodig teda získava dva gembaly.
15-30
0-30
Farahov úder putuje von z dvorca, druhý fiftín v rade pre slovensko-chorvátsku dvojicu.
0-15
Aj Dodigovi sa podarilo svoj servis odštartovať priamym bodom.
1:1
importantHneď ten prvý Cabal pri svojom servise dokázal využiť a tak je stav v druhom sete vyrovnaný 1:1!
40-15
Dodigov return končí v aute, sú tu teda dva gembaly.
30-15
Celé to potom Cabal odčinil víťazným bekhendom a opäť tak Kolumbia vedie o jeden fiftín.
15-15
Po 15 na oboch stranách, Cabal sa po servis presunul na sieť, ale jeho nízky úder bol nepresný.
15-0
Aj Cabal odštartoval svoj prvý servis v druhom sete priamym bodom.
0:1
importantTeraz je už slovensko-chorvátska dvojica úspešná a na rozdiel od prvého setu, si svoj úvodný servis podržala!
40-A
40-40
Nábeh slovenského tenistu na sieť nebol úspešný, loptička sa cez pásku nedostala a tak podobne ako na úvod prvého setu, tak aj teraz pôjdeme cez zhodu 40:40!
30-40
Je tu však dvojchyba od Poláška, takže prvý gembal ostáva nevyužitý.
15-40
Slovenský tenista musel cez druhý servis, bol však úspešný a tak získava dva gembaly.
15-30
0-30
Druhý fiftín v rade pre slovensko-chorvátsku dvojicu.
0-15
Filip Polášek odštartoval druhý servis priamym bodom.
0:0
0:0
6:4
importantNa posledný tretí pokus je však už Kolumbia úspešná a tak získava prvý set pomerom 6:4! Prakticky o celom osude úvodnej sade hry rozhodol jej úvod, v ktorom Dodig stratil podanie a rozdiel jedného brejku sa ukázal ako kľúčový. Cabal s Farahom nečelili v prom sete dokonca ani jednému brejkbalu, po tých úvodných však už ani Dodig s Poláškom a tak uvidíme, čo nám prinesie druhý servis. Ako sa ukazuje, budú rozhodovať v tomto zápase aj maličkosti.
40-30
Slovenský tenista zahral víťazný return a tak je aj druhý setbal súpera minulosťou.
40-15
Filip Polášek skvelým úderom od siete odvrátil prvú hrozbu.
40-0
importantSú tu tri setbaly!
30-0
Potom musel cez druhý servis, čo však zvládol a po nepresnom Dodigovom údere tu je druhý fiftín v rade pre Kolumbiu.
15-0
Robert Farah odštartoval servis na víťazstvo v prvom sete priamym bodom.
5:4
5:4
5:4
importantVýborne! Dodig s Poláškom sa udržali v prvom sete pomocou čistej hry a znížili tak stav na 4:5! Kolumbia však teraz ide podávať na víťazstvo v prvom sete, stále ešte títo tenisti nestratili svoj servis a nečelili ani brejkbalu.
0-40
Tretí fiftín v rade a tak slovensko-chrovátska dvojica získava tri gembaly na udržanie sa v prvom sete.
0-30
Potom si Dodig pomohol priamym bodom a získal tak aj druhú loptičku v rade.
0-15
Chorvát musel cez druhé podanie, čo však zvládol a na úvod dôležitého servisu získava fiftín.
5:3
importantTen dokázali tenisti z Kolumbie využiť a tak sa ujímajú vedenia 5:3 v prvom sete tohto finálového stretnutia! Ivan Dodig tak bude musieť za slovensko-chorvátsku dvojicu podávať na udržanie sa v úvodnej sade hry.
40-30
Farah si pomáha kvalitným servisom a tak je tu gembal.
30-30
Dve loptičky v rade však získala aj Kolumbia. Po 30 na oboch stranách a tak uvidíme, čo bude nasledovať ďalej.
15-30
0-30
Druhý fiftín v rade pre slovensko-chorvátsku dvojicu, ktorá sa tak približuje k šanci na prvý bejkbal.
0-15
Farah nezačal tento svoj servis úspešne, Polášek vytiahol presný bekhend na čiaru.
4:3
4:3
4:3
importantSlovák musel cez druhý servis, ktorý však zvládol a znižuje teda stav v prvom sete na 4:3! Kolumbia má stále výhodu jedného brejku, slovensko-chorvátska dvojica zatiaľ nezískala žiadny brejkbal.
15-40
Filip Polášek si opäť pomáha kvalitným servisom a získava tak dva gembaly.
15-30
0-30
Druhý fiftín v rade pre slovensko-chorvátsku dvojicu, Filip Polášek zaznamenáva priamy bod.
0-15
Ivan Dodig si skúsene počkal na sieti a presným smečom zahájil siedmy gem prvého setu.
4:2
importantJuan Sebastian Cabal ukočnil tento gem forhendovým krosom a tak tretí gembal už Kolumbie premeniť dokázala. Za stavu 4:2 sa na svoje podanie chystá Filip Polášek.
A-40
40-40
Filip Polášek znova raz ukázal, aký vie byť nebezpečný na sieti a odvrátil aj druhý gembal súpera. Po druhýkrát v tomto finálovom zápase tak pôjdeme cez zhodu 40:40!
40-30
Prvý gembal je však minulosťou, na Poláškov forhend reagoval súper len úderom do pásky.
40-15
Tretia loptička pre tenistov z Kolumbie, sú tu teda dva gembaly.
30-15
Cabal s priamym bodom a tak získava druhý fiftín v rade.
15-15
Po 15 na oboch stranách, Cabal sa po servise presunul na sieť a víťazným úderom vyrovnal na 15:15.
0-15
3:2
3:2
3:2
importantAké požičaj, také vráť! Filip Polášek opäť úspešne zapracoval na sieti a tak je tu prvá čistá hra v tomto finálovom zápase aj pre slovensko-chorvátsku dvojicu, čím znižujú stav v prvom sete na 2:3!
0-40
Chorvát mal teraz menšie problémy na servise, ale zvládol ich a získava tri gembaly a šancu na čistú hru.
0-30
Filip Polášek sa po servise svojho kolegu úspešne presunul na sieť a tak je tu druhý fiftín v rade pre túto dvojicu.
0-15
Ivan Dodig začína svoj druhý servis v tomto zápase priamym bodom.
3:1
importantZrodila sa nám prvá čistá hra v tomto finálovom zápase, Cabal s Farahom sa ujímajú vedenia 3:1 v prvom sete a tak si bezpečne udržal aj svoj druhý servis!
40-0
Poláškov bekhend zastavuje páska, sú tu teda tri gembaly pre tenistov z Kolumbie.
30-0
Aut z rakety chorvátskeho tenistu, druhý fiftín v rade pre podávajúcu dvojicu.
15-0
Robert Farah odštartoval štvrtý gem prvého setu priamym bodom.
2:1
2:1
2:1
importantToto bola výborná spolupráca slovensko-chorvátskej dvojice, na konci výmeny zahral Filip Polášek presný volej a tak tu je prvý gem pre túto dvojicu v zápase, 2:1 v prvom sete z pohľadu tenistov z Kolumbie!
15-40
Polášek zahral správny forhendový kros a získava tak dva gembaly.
15-30
Slovenský tenista zaznamenáva priamy bod a tak sa spolu s Dodigom vracajú späť do vedenia o jeden fiftín.
15-15
Úder jeho kolegu teraz končí v aute, po 15 na oboch stranách.
15-0
Filip Polášek musel pri svojom prvom servise ísť cez druhé podanie, po ktorom víťazným úderom zakončil túto výmenu Farah.
2:0
importantSvetové deblové jednotky odštartovali toto finálové stretnutie úspešne, podarilo sa im potvrdiť brejk a ujímajú sa tak vedenia 2:0 v prvom sete!
40-30
Filip Polášek nedostal loptičku cez pásku na druhú stranu a tak tu je gembal na potvrdenie brejku.
30-30
Po 30 na oboch stranách. Cabal si pomohol kvalitným servisom a tak uvidíme, čo bude nasledovať ďalej.
15-30
Ďalší výborný return od Poláška, po ktorom Farah poslal svoj nízky úder len do pásky.
15-15
Následne musel tenista z Kolumbie cez druhé podanie, čo však zvládol a je to po 15 na oboch stranách.
15-0
Juan Sebastian Cabal neodštartoval svoj prvý servis v tomto finálovom stretnutí úspešne, Dodig zahral presný return a tak získava tento fiftín.
1:0
importantCabal vytiahol ďalší presný return a tak do tretice je táto dvojica úspečná! Dodig neuspel teda na svojom prvom podaní, ktoré stráca a tak sa Cabal s Farahom ujímajú vedenia 1:0!
A-40
importantDodigov úder bol dlhý a končí v aute! Tretí brejkbal pre Cabala s Farahom.
40-40
Slovenský tenista odviedol na sieti skvelú robotu a odvrátil tak aj druhý brejkbal. Hneď v úvode stretnutia tak pôjdeme cez zhodu 40:40.
40-30
Filip Polášek teraz dotiahol svoj volej do úspešného konca a odvrátila tak prvú hrozbu v podobe straty podania slovensko-chorvátskej dvojice.
40-15
importantNo a hneď v úvode tohto finálového stretnutia tu máme dva brejkbaly, keďže Farah znova lepšie zapracoval na sieti a je tu teda šanca na úvodný brejk.
30-15
Prvýkrát sme mohli sledovať aj výmenu, ktorá sa presunula na sieť a Farah skvelo regoval na volej Poláška. Kolumbíjska dvojica znova vedie o jeden fiftín.
15-15
Chorvát však teraz vytiahol kvalitný servis a po priamom bode je to 15:15.
15-0
Ivan Dodig odštartoval svojim servisom toto finálové stretnutie. Prvý fiftín v ňom však získavajú svetové deblové jednotky, keď Cabal výborne returnoval.
0:0
Všetci tenisti sú už prítomní na kurte a venujú sa svojej predzápasovej rozcvičke. Po nej sa už prvý set môže začať, prajem príjemný športový zážitok!
Prajem príjemný tenisový večer všetkým, ktorí klikli na tento online textový prenos a nasledujúce chvíle strávia aj jeho sledovaním! Tohtoročné tenisové podujatie v americkom Cincinnati, ktoré je vždy kvalitne obsadené sa dnes končí a Slovensko bude mať zastúpenie vo finálovom zápase mužského debla. Filip Polášek a Ivan Dodig sa po výborných výkonoch prebojovali až do finále a majú tak možnosť bojovať o svoj ďalší kariérny titul, v prípade slovenského tenistu by to bol jeho najprestížnejší. Slovensko-chorvátska dvojica bude čeliť víťazom tohtoročného Wimbledonu a to kolumbijskej dvojici Juan Sebastian Cabal a Robert Farah, ktorý sú favoritom tohto stretnutia, ale určite nás čaká zaujímavé stretnutie a my budeme držať palce Poláškovi s Dodigom. Mužská štvorhra je dnes druhá v poradí, už sa stihla odohrať tá ženská a potom budú nasledovať finále v ženskom a potom aj v mužskom singli. Do začiatku tohto stretnutia ostáva približne 15 minút, znova sa vám prihlásime, keď už budú aktéri na kurte.
Vítam všetkých priaznivcov tenisu pri sledovaní tohto online textového prenosu. V ňom sa spoločne zameriame na stretnutie, v ktorom proti sebe nastúpia Juan Sebastian Cabal, Robert Farah a Ivan Dodig, Filip Polášek. Predbežný začiatok tohto stretnutia je naplánovaný na 18:15.

Dnes sa končí prestížne tenisové podujatie v americkom Cincinnati a Slovensko má stále na tomto turnaji svojho zástupcu. Do finále štvorhry na turnaji ATP Masters 1000 v Cincinnati sa totižto prebojoval Filip Polášek spolu s Chorvátom Ivanom Dodigom. Slovenský tenista tak môže zabojovať o svoj najprestížnejší titul v kariére.

Spolupráca Poláška s Dodigom je veľmi úspešná, semifinalisti z tohtoročného Wimbledonu sa po tomto podujatí presunuli do Kanady, kde však v Montreale neuspeli hneď v prvom kole. Na americkej pôde sa im však darí opäť úspešne, na ceste do finále slovensko-chorvátska dvojica vyradila dokonca aj už domáce legendy tenisovej štvorhry dvojičky Bryanovcov. V štvrťfinále si poradili s druhým najvyšším nasadeným párom v rámci pavúka a vo finále vyzvú naopak nasadené jednotky.

Juan Sebastian Cabal a Robert Farah je kolumbijska dvojica a zároveň aj najvyššie nasadená dvojica pavúka. Cabal s Farahom sa stala víťazmi tohtoročného Wimbledonu vo štvorhre a určite je táto dvojica favoritom aj tohto finálového stretnutia. Dodig s Poláškom však hrajú vo výbornej forme a určite sa tak môžme tešiť na veľmi zaujímavé stretnutie. Budeme veriť, že to bude s úspešným koncom pre chorvátsko-slovenskú dvojicu. Sledujte náš online prenos!
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:15.

Domov»Tenis»Polášek dosiahol životný úspech, získal titul vo štvorhre v Cincinnati