Zápas medzi PSG a Toulouse.
Zápas medzi PSG a Toulouse. (Autor: AP/David Vincent)
TASR|25. aug 2019 o 23:57

Francúzska liga pokračovala 3. kolom.

PARÍŽ. Futbalisti AS Monaco remizovali v nedeľňajšom zápase 3. kola francúzskej Ligue 1 s nováčikom súťaže Nimes Olympique 2:2, oba tímy si do tabuľky pripísali prvý bod.

Bližšie k trom boli monačania, ktoré po prvom polčase viedli 2:0 zásluhou presných zásahov nových posíl Islama Slimaniho a Wissama Ben Yeddera. V 56. minúte však videl červenú kartu stopér Jemerson a hostia početnú výhodu pretavili na dva góly.

Paríž St. Germain na zápasovej súpiske bez brazílskeho útočníka Neymara zvíťazil doma nad Toulouse 4:0, keď všetky góly strelil po zmene strán. Pre zranenia však z jeho radov postupne museli odstúpiť z hry Edinson Cavani, Abdou Diallo aj Kylian Mbappe.

Ligue 1 - 3. kolo:

AS Monaco - Nimes Olympique 2:2 (2:0)

Góly: 39. Slimani, 45.+1 Ben Yedder - 70. Philippoteaux, 82. Denkey. ČK: 56. Jemerson (Monaco)

Racing Štrasburg - Stade Rennes 0:2 (0:1)

Góly: 16. Grenier, 54. Niang. ČK: 84. Ndour (Štrasburg) po 2. ŽK

Paríž St. Germain - FC Toulouse 4:0 (0:0)

Góly: 50. a 75. Choupo-Moting, 55. Goncalves (vlastný), 83. Marquinhos

Domov»Futbal»Francúzsko»Ligue 1»PSG vysoko zdolal Toulouse, Monako neudržalo náskok