Freiburg opäť zabral za tri body, tentoraz nedal šancu Hoffenheimu

TSG 1899 Hoffenheim - Freiburg v 4. kole Bundesligy.
TSG 1899 Hoffenheim - Freiburg v 4. kole Bundesligy. (Autor: TASR)
TASR|15. sep 2019 o 17:42

Futbalisti Freiburgu strelili tri góly.

HOFFENHEIM. Futbalisti TSG 1899 Hoffenheim prehrali v nedeľňajšom zápase nemeckej Bundesligy na svojom ihrisku s SC Freiburg 0:3.

Hostia urobili v regionálnom derby klubov sídliacich v spolkovej krajine Bádensko-Württembersko výrazný krok k triumfu už v prvom polčase, po ktorom vyhrávali o dva góly.

Freiburg sa dostal na tretie miesto v tabuľke. V aktuálnej sezóne zaznamenal už tretie víťastvo, zo štyroch zápasov neuspel len v predchádzajúcom kole, keď doma prehral s "capkami" z 1. FC Köln (1:2).

Naopak, Hoffenheim utrpel už druhú prehru, priebežne klesol na 13. miesto. Víkendové kolo Bundesligy dohrajú podvečerným zápasom medzi nováčikom SC Paderborn a Schalke 04.

Futbalisti SC Paderborn nestačili na Schalke 04 a v poslednom stretnutí 4. kola nemeckej Bundesligy utrpeli na domácom ihrisku debakel 1:5.

Nováčik najvyššej nemeckej súťaže síce dobre začal, po úvodnom góle však postupne prebrali iniciatívu hostia z Gelsenkirchenu, ktorí do prestávky vyrovnali a svoju prevahu potvrdili štyrmi zásahmi v druhom dejstve.

Bundesliga 2019/2020 - 4. kolo - výsledky - nedeľa

• TSG 1899 Hoffenheim - SC Freiburg 0:3 (0:2)

Góly: 11. Gunter, 38. Haberer, 59. Petersen

• SC Paderborn - Schalke 04 1:5 (1:1)

Góly: 8. Oliveira-Souza - 71. a 85. Harit, 33. Sane, 49. Serdar, 83. Kutucu

Domov»Futbal»Nemecko»Bundesliga»Freiburg opäť zabral za tri body, tentoraz nedal šancu Hoffenheimu