Liberec prehrával po prvej tretine 2:6. Potom predviedol neuveriteľný obrat

Libor Hudáček v drese slovenskej reprezentácie.
Libor Hudáček v drese slovenskej reprezentácie. (Autor: TASR)
TASR|15. sep 2019 o 21:15

Prvý bod v ročníku si pripísal aj Réway.

HRADEC KRÁLOVÉ. Hokejisti Liberca zvíťazili v nedeľňajšom domácom zápase 2. kola českej Tipsport ligy nad Spartou Praha 8:7 po predĺžení. Hostia zahodili výborne rozohraný duel, keď po prvej tretine viedli 6:2.

V drese Sparty sa prezentoval dvoma gólmi a asistenciou slovenský útočník Andrej Kudrna, jeden zásah pridal obranca Marek Ďaloga.

Naposledy sa však smial Libor Hudáček, ktorý asistoval pri víťaznom góle Michalovi Birnerovi, ten ním zároveň skompletizoval hetrik.

Česká hokejová liga 2019/2020 - 2. kolo - výsledky - nedeľa

• Rytíři Kladno - Mountfield HK 2:5 (0:3, 1:2, 1:0)

Góly: 31. O'Donnell (RÉWAY), 43. Lakos - 3. Jergl, 4. CINGEĽ. 19. Nedomlel, 37. PAULOVIČ (ROSANDIČ), 38. Cibulskis

• HC Kometa Brno - HC Oceláři Třinec 2:1 pp a sn (1:0, 0:1, 0:0 - 0:0, 1:0)

Góly: 17. Štencel (Zaťovič), rozhodujúci sam. náj. Orsava - 33. Kundrátek (Chmielewski)

• Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha 8:7 pp (2:6, 2:1, 3:0 - 1:0)

Góly: 45., 53. a 64. Birner (na posledný HUDÁČEK), 2. a 11. Filippi, 34. Lenc, 37. Šír, 42. Bulíř - 2. a 36. KUDRNA (na prvý ĎALOGA), 4. Košťálek, 4. Forman (KUDRNA), 7. Řepík (V. Růžička, Košťálek), 12. ĎALOGA, 20. Říčka

• HC Škoda Plzeň - HC VERVA Litvínov 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)

Góly: 20. Mertl, 57. Gulaš

/Janus za hostí odchytal celý zápas/

• HC Olomouc - BK Mladá Boleslav 1:2 (0:1, 0:0, 1:0 - 0:1)

Góly: 49. Irgl - 7. P. Kousal, 63. Žejdl

/Konrád za domácich odchytal celý zápas/

• HC Dynamo Pardubice - HC Energie Karlovy Vary 2:5 (1:4, 0:1, 1:0)

Góly: 19. Kousal, 55. Piché - 5. Flek, 14. Beránek (GRAŇÁK, T. MIKÚŠ), 15. GRÍGER, 19. Stříteský (T. MIKÚŠ), 38. Skuhravý

• PSG Berani Zlín - HC Vítkovice Ridera 2:3 (0:0, 1:2, 1:1)

Góly: 39. Honejsek, 43. Žižka - 24. Černý, 32. Němec (DEJ), 59. Stránský

Domov»Hokej»Česko»Česká hokejová extraliga»Liberec prehrával po prvej tretine 2:6. Potom predviedol neuveriteľný obrat