Ilustračná fotografia zo zápasu Slovan Bratislava - Trnava.
Ilustračná fotografia zo zápasu Slovan Bratislava - Trnava. (Autor: TASR)
TASR|15. sep 2019 o 23:57

Pozrite si najlepšie momenty zo zápasu.

BRATISLAVA. Futbalové ligové derby Slovan Bratislava - Spartak Trnava s poradovým číslom 154. opanovali v nedeľu na Tehelnom poli "belasí" 2:0.

Oba fanúšikovské kotly zaplnili svoje sektory takmer do posledného miesta, a hoci sa práve tie najviac starali o hlučnú atmosféru, nevyvarovali sa nešportového správania.

Fortuna liga 2019/2020: ŠK Slovan Bratislava - Spartak Trnava: fotogaléria

12.2.2020

Hlásateľ musel oba tábory niekoľkokrát vyzývať, aby sa zdržali hanlivých skandovaní, používania nepovolenej pyrotechniky či hádzania predmetov na hraciu plochu.

Kotol domácich fanúšikov v 52. minúte zahádzal bránku hostí, takže sa chvíľku nehralo. Z kotla hostí zasa pred bránku Dominika Greifa dopadla svetlica, opäť sa na pár okamihov hra zdržala.

Veľké emócie tiež vzbudila šarvátka hráčov v bránke Trnavy po druhom góle Dejana Dražiča v nadstavenom čase druhého polčasu pod domácim kotlom.

Počas nej usporiadateľskej službe utiekol jeden z divákov, ktorý cez sito bránky zhodil na zem kapitána Trnavy Bogdana Mitreu.

Pozrite si najlepšie zábery z najväčšieho slovenského derby.