Slavia mala na dosah víťazstvo nad Interom, prišla oň v nadstavenom čase

Peter Olayinka oslavuje gól v zápase skupiny F Ligy majstrov 2019/2020 Inter Miláno - Slavia Praha. (Autor: Antonio Calanni TASR/AP)
Športové prenosy SME|17. sep 2019 o 18:55

Mak za Zenit nenastúpil.

Inter Miláno - Slavia Praha 1:1

Góly: 90+2. Barella – 63. Olayinka

/Milan Škriniar odohral za Inter Miláno celý zápas./

MILÁNO. Hneď v úvodnom stretnutí nového ročníka futbalovej Ligy majstrov sa zrodilo prekvapenie.

Postaralo sa oň mužstvo Slavie Praha, ktoré v F-skupine remizovalo na ihrisku Interu Miláno 1:1.

Český šampión siahal po góle Olayinku zo 64. min aj na trojbodový zisk, ale o vedenie prišiel až v druhej minúte nadstaveného času, keď odkopnutú loptu poslal do siete Nicolo Barella.

Liga majstrov 2019/2020 - Momenty zo zápasu Inter Miláno - Slavia Praha: fotogaléria

18.9.2019

Slovák Milan Škriniar odohral v obrane Interu celý zápas, Jakub Hromada zo Slavie nefiguroval v zápise o stretnutí.

Rovnaký nerozhodný výsledok 1:1 sa zrodil aj v G-skupine, v ktorom sa Olympique Lyon stretol so Zenitom Petrohrad bez Róberta Maka.

Na vedúci presný zásah hostí v podaní Azmouna zo záveru I. polčasu odpovedal krátko po zmene strán Depay.

Online prenos: Inter Miláno - Slavia Praha (futbal, Liga majstrov 2019/2020, F-skupina, NAŽIVO, LIVE, Milan Škriniar)

Liga majstrov Skupina F 2019/2020
17.09.2019 o 18:55
Inter
1:1
(0:0, 1:1)
90+8 minúta
Ukončený
Slavia
Prehľad
Góly: 90+2. Barella – 63. Olayinka. ŽK: 55. Asamoah (INM), 66. Lautaro Martínez (INM), 83. Politano (INM) – 40. Hovorka (SLA), 90+1. T. Souček (SLA). Rozhodca: Ruddy Buquet – Guillaume Debart, Julien Pacelli – Amaury Delerue(všetci Francúzsko).
Prenos
Skončilo sa toto stretnutie na San Sire a môžme povedať, že sa zrodilo prvé menšie prekvapenie v novom ročníku Ligy majstrov. Český majster Slavia Praha si odváža z Talianska jeden bod a veľa nechýbalo, aby to bolo aj všetky tri. Český celok sa ujal v 63. minúte vedenia gólom Olayinku a dlho potom domácich Slavia k ničomu nepúšťala. Inter však zabral naplno v závere druhého polčasu a v nadstavenom čase sa Barella postaral o vyrovnanie 1:1!

Slavia Praha sa tak nemá za čo hanbiť, ukázala, že s ňou treba v základnej skupine počítať. Uvidíme, či český majster ešte dokáže na tento výkon ďalej nadviazať.

S týmto konštatovaním sa už lúčim, ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera! Dovidenia a dočítania pri ďalších športových prenosoch.
90+8
Koniec zápasu.
90+7
90+7
importantZmeniť sa to ale snažil Sensi! Domáci futbalista centroval do pokutového územia súpera, ku gólovej hlavičke sa dostal Lukaku a Kolář výborným zákrokom zachránil bod pre Slaviu!
90+6
Práve trrval dlhší tlak domácich, ale hostia ho ustáli a ten jeden bod do tabuľky sa už zdá byť reálny.
90+4
Ako som spomínal, nejaký ten čas ešte ostáva a stále to je otvorené na oboch stranách. Uvidíme, či ešte niekto pôjde do ofenzívneho rizika.
90+2
goalInter dal gól!
Tak to je veľká smola pre českého majstra! Ako začal plynúť nadstavený čas, tak sa domácemu Interu podarilo vyrovnať a ešte ostáva pár minút, ktoré budú veľmi dôležité. Domáci zahrávali priamy kop, k lopte sa postavil Sensi a napálil ju do brvna, k odrazenej lopte sa však potom dostal NICOLÓ BARELLA a presnou strelou v pokutovom území prekonáva Kolářa – 1:1!
90+1
yellowCardŽltú kartu dostáva Tomáš Souček (SK Slavia Praha).
90
Tak to je málo vídaný jav, až 8 minút sa nadstavuje v druhom polčase!
89
Riadny hrací čas druhého polčasu sa čoskoro naplní. Určite sa však ešte bude niečo nadstavovať, Slavia je čoraz bližšie k víťazstvu.
88
Slavia sa dlhšia musela brániť pred svojim pokutovým územím, čo však zvládla a už vyváža loptu do bezpečia.
87
Český majster sa už teraz musí brániť, ale svoje defenzívne povinnosti si plní výborne, v prípade zaváhania stojí v bráne pevná skala menom Kolář.
86
Stále platí, že po tom inkasovanom góle sa Inter nedostal do žiadnej vyloženej šance. Práve naopak, dianie na ihrisku má pod kontrolou pražská Slávia.
85
changeStriedanie v tíme SK Slavia Praha: z ihriska odchádza Peter Olayinka, prichádza Lukáš Provod.
83
yellowCardŽltú kartu dostáva Matteo Politano (Inter Miláno).
82
82
Slavia tak drží loptu na svojich kopačkách a už len veľmi málo ju delí od zisku troch bodov z tohto stretnutia, čo by bolo určite senzáciou.
81
Domáci sa po strate lopty snažia o vysoké napádanie súperovej rozohrávky, ale často sa to končí nedovoleným zákrokom ako tomu je aj v tomto prípade.
80
Necelých desať minút ostáva do konca tohto stretnutia na San Sire, ale určite ešte môžme očakávať väčšiu porciu nadstavených minút.
79
changeStriedanie v tíme SK Slavia Praha: z ihriska odchádza Lukáš Masopust, prichádza Abdalláh Júsuf Hilál.
78
Center od rohovej zástavky si domáci postrážili a dostávajú loptu do bezpečia. Slavia však pokračuje v kombinácii na polovici súpera a čas hrá teraz s nimi.
77
Stanciu teraz narobil poriadny vietor v obrane domácich, obrana Interu odkopáva loptu len na rohový kop. Presne toto hosťom vyhovuje.
76
Inter sa pokúsil o rýchly prechod do útoku, ale po nepresnej prihrávke je lopta znova len na kopačkách Slavie. Český celok sa čoraz viac približuje k bodovému zápisu zo San Sira.
75
Teraz tu je nedovolený zákrok od domáceho celku na svojej obrannej polovici. Slavia tak môže ostať pri lopte a navyše držť hru čo najďalej od svojej brány.
74
Už nech to samozrejme dopadne akokoľvek, hostia si zaslúžia veľkú pochvalu sa predvedený výkon. Ak by sa im aj podarilo udržať víťazstvo, môžme povedať, že to bude oprávnené.
73
Čas už pomaly začína domácim plynúť, navyše sa po tom inkasovanom góle k ničomu nedostali a skorej sa musia viacej brániť pri nápore Slavie. Uvidíme, čo nám ešte zvyšok tohto stretnutia v Taliansku ponúkne.
72
changeStriedanie v tíme Inter Miláno: z ihriska odchádza Lautaro Martínez, prichádza Matteo Politano.
71
changeStriedanie v tíme Inter Miláno: z ihriska odchádza Marcelo Brozović, prichádza Nicoló Barella.
71
71
importantNo a veľa nechýbalo, aby domáci prehrávali o dva góly! Masopust po Zeleného prihrávke strieľal z vnútra pokutového územia tesne nad bránu domácich!
70
Slavia sa s loptou presúva na útočnú postavu a dostáva súpera pod menší tlak. To sú veľmi zaujímavé momenty na San Sire, pochopiteľne sa to domácim fanúšikom nepáči.
69
Z pravej strany sme sledovali center do pokutového územia domácich, ale ten končí len u brankára Handanoviča. Kapitán Interu už rýchlo rozohral loptu na svojich spoluhráčov.
68
Český majster je gólom veľmi povzbudený. Nerobí žiadne zbytočné chyby, snaží sa po získaní lopty hrať na útočnej polovici a súpera nepúšťa do žiadnej vyloženej šance.
67
importantZaujímavá príležitosť pre Slaviu nevýšiť svoje vedenie! Stanciu sa poriadne oprel do tejto strely, lopta len tesne míňa priestor domácej brány!
66
yellowCardŽltú kartu dostáva Lautaro Martínez (Inter Miláno).
65
Takže zatiaľ sa rodí prvé prekvapenie v úvode nového ročníka Ligy majstrov. Pochopiteľne, Inter má ešte dostatok času, aby tento nepriaznivý stav zvrátil.
64
importantEšte tu bola znova komunikácia s VAR, ale tá dlho netrvala a gól Slavie ostáva v platnosti!
63
63
goalTím Slavia práve strelil gól!
Obrovský výbuch radosti na strane Slavie Praha! Český majster strieľa úvodný gól tohto stretnutia na San Sire a favorizovaný Inter tak bude musieť doťahovať toto vedenie súpera. V prvom góle Slavie v tomto ročníku Ligy majstrov má prsty PETER OLAYINKA, ktorý s loptou prenikol do pokutového územia, prihral na Zeleného, jeho strelu Handanovič len vyrazil pred seba a Olayinka rýchlo dobehol k lopte a upratal ju do siete – 0:1!
63
Cez víkend čaká na Inter aj Slaviu derby s veľkými rivalmi na ligovej scéne. Domácich čaká súboj s AC Milánom a Slavia bude čeliť Sparte.
62
Antonio Conte neustále pobehuje popri postranej čiare a rozdáva pokyny svojim zverencom. Sám na tlačovej konferencii poukazoval na kvality Slavie.
61
Tak takéto momenty sa určite divákom na San Site nepáčia, hru nám prerušili takéto situácie a snáď už konečne budeme môcť sledovať aj zaujímavé futbalové momenty.
60
changeStriedanie v tíme SK Slavia Praha: z ihriska odchádza Ibrahim Benjamin Traoré, prichádza Jaroslav Zelený.
59
Traoré po tom zákroku je dosť otrasený a ostávateraz ležať na trávniku. Znova sa tak hra musela prerušiť a zrejme aj v tábore hostí dôjde k vynútenému striedaniu.
58
58
importantNapokon to ostáva len pri žltej karte, dienie na San Sire začína plynúť ďalej!
57
importantRuddy Buquet sa išiel už sám pozrieť na obrazovku a celú situáciu pečlivo skúma. To by bol teda veľmi zaujímavý zásah do stretnutia, keby domáci museli ten zvyšok dohrávať v oslabení.
56
importantTak toto je zaujímavá situácia! Ruddy Buquet dostal do slúchatka pokyn, prerušiť hru a VAR skúma ten predchádzajúci faul, za ktorý videl Asamoah žltú kartu. Bol to veľmi ostrý a nebezpečný zásah a skúma sa, či sa nezmení farba karty na červenú.
55
yellowCardŽltú kartu dostáva Kwadwo Asamoah (Inter Miláno).
54
Pribúda nám aj počet ostrejších zákrokov, oba celky si nič len tak nedarujú, bojuje sa o každú loptu a niekedy to ide aj za hranciu dovolených zákrokov.
53
Sledovali sme ďalší útok hosťujúceho celku, ale Hušbauer neprešiel cez slovenského reprezentanta Milana Škriniara. Inter tak teraz s loptou kombinuje na svojej polovici ihriska.
52
Český majster tak aj naďalej dokazuje, že tie vyhlásania pred zápasom, že prišli na San Siro zabojovať o body sú pravdivé. Slavia dokáže hroziť a zatiaľ sa aj vie úspešne brániť pri nápore súpera.
51
importantStanciu teraz výborne napádal rozohrávku domácich v pokutovom území a zrazu sa dostal aj do zakončenia! Pozorným zákrokom však Handanovič vyrazil loptu do bezpečia.
50
Ihneď v úvode druhého polčasu tu muselo byť vynútené striedanie na strane domácich. Candreva už v prvom polčase hlásil zdravotné problémy, ale zvládol ho odohrať. Želáme skoré uzdravenie.
49
changeStriedanie v tíme Inter Miláno: z ihriska odchádza Antonio Candreva, prichádza Valentino Lazaro.
48
Hra je v týchto chvíľach prerušená, domáci Candreva ostáva ležať na trávniku a lavička Interu je okamžite v pohotovosti.
47
importantSensi sa mohol postarať o vynikajúci vstup Interu do druhého polčasu! Vysal presnú strelu k zadnej tyči, ale výborný zákrok vytiahol brankár Kolář a nujala sa ani dorážka Lukaku. Brankár Slavie má zatiaľ výrazný podiel na tomto bezgólovom stave.
46
Druhý polčas na San Sire sa už naplno rozbehol, výkop patril domácemu tímu. Ani jeden z trénerov nestriedal, dočkáme sa v druhom dejstve už aj presných zásahov?
46
46
Začal sa druhý polčas.
Oba celky sú už spoločne s rozhodcami zápasu späť na hracej ploche, druhý polčas sa tak čoskoro začne!
Na San Sire sa skončilo úvodné dejstvo a napokon sme v ňom presné zásahy nevideli. Slavia Praha vstúpila do tohto stretnutia nebojácne, ihneď sa pustila do útoku a z priameho kopu ohrozil nebezpečne bránu súpera Stanciu. Inter potom zabral a začal viacej hroziť, prišli aj dve dobré príležitosti na gól, ale hostí podržal brankár Kolář. Aj naďalej však vedeli hroziť podobne hostia a určite sme sa mali na čo pozerať.

Uvidíme, čo nám ponúkne druhý polčas, ktorý sa začne približne o 19:57.
45+1
Prvý polčas sa skončil.
45
Napokon sa prvý polčas predĺži o jednu minútu!
44
Riadny hrací čas prvého polčasu sa čoskoro naplní. Uvidíme, či sa ešte prípadne bude aj niečo nadstavovať.
43
Aj preto sa zrejme brankár Kolář snažil pozdržať rozohrávku čo najviac. Hlavný rozhodca z Francúzska Ruddy Buquet ho zatiaľ len slovne upozornil.
42
Slavia teraz drží loptu na svojich kopačkách, nemá sa kam ponáhľať. Hosťom určite takýto stav pred spomínanou prestávkou vyhovuje.
41
Inter zahrával rohový kop, ale hostia zvládli aj túto situáciu a dostávajú lopty do bezpečia. Čaká nás samotný záver prvého polčasu, pôjde sa na prestávku za bezgólového stavu?
40
yellowCardŽltú kartu dostáva David Hovorka (SK Slavia Praha).
39
Opäť sme mohli sledovať aktívneho Olayinku, ktorý vysoko napádal rozohrávku súpera v jeho zadných radoch. Útočník Slavie si zrejme toto stretnutie poriadne užíva.
38
Candreva bol doošetrovaný za postranou čiarou a už je späť na hracej ploche. Inter teda musel hrať na malú chvíľu len s desiatimi hráčmi, ale bol pri lopte a tak to hostia nemali ako využiť.
37
Predchádzajúci moment musel poriadne otriasť Candrevom, pretože si vyžiadal aj krátke ošetrenie a dosť často sa teraz drží za tvár. Uvidíme, či bude môcť domáci futbalista v tomto zápase pokračovať.
36
Souček vyslal center do pokutového územia domácich, do zakončenia skákal Olayinka, ale fauloval pri svojej snahe Candrevu. Inter bude rozohrávať loptu od svojej brány.
35
Inter chyboval vo svojej rozohrávke v zadných radoch, ale hostia to nedokázali potrestať, nedokázali sa tak rýchlo spamätať. Slavia aj naďalej pokračuje v sympatickom výkone.
34
Postupune sa nám striedajú útočné výpady na oboch stranách, blíži sa záverečná časť prvého polčasu a tak sa oba celky ešte snažia niečo zaujímavé vymyslieť.
33
Zakrátko sme mohli sledovať ďalší útočný výpad Slavie. Stanciu narazil loptu na Masopusta, ktorého zakončenie však len preletelo okolo pokutového územia.
32
A opäť sme mohli sledovať Olayinku, ktorý sa snaží na hrote útoku pracovať čo najaktívnejšie. D'Ambrosio mu však teraz vystavil stopku v jeho prieniku.
31
Olayinka teraz zabrnkal na nervy domáceho brankára, ktorý sa snažil rozohrať loptu na svojich spoluhráčov, ale ihneď bol napádaní hosťujúcim futbalistom. Olayinka napokon Handanoviča fauloval a pri lopte tak zostáva Inter.
30
Aj po polhodine stretnutia tak stále čakáme na otvárací zásah na San Sire. Do konca zápasu ostáva dostatok času a tak sa oba tímy nemusia nikam ponáhľať.
29
Treba však povedať, že zatiaľ najbližšie ku gólu mal domáci celok. Inter sa už snaží prebrať opraty do svojich rúk, ale Slavia úspešne vzdoruje.
28
Ale Lukaku sa ocitol len v ofsajde a tak je pri lopte Slavia Praha. Český majster zatiaľ drží krok s favoritom zápasu a v niektorých momentoch ho už aj potrápil.
27
O ďalší útok domácich sa snažil Candreva, ale individuálne sa cez obranu súpera nedostal. Inter však po krátkej dobe znova získava loptu na svoje kopačky.
26
Lukaku operoval v pokutovom území súpera, ale defenzíva českého majstra bola pozorná a domáceho zakončovateľa k ničomu nepustila. Inter sa vracia späť na svoju polovicu ihriska.
25
Inter sa s loptou usadil na útočnej polovici a po faule získava priamy kop. Slavia sa tak teraz bude musieť brániť a vyvarovať sa každej jednej chybe v zadných radoch.
24
Po rýchlom prechode do útoku teraz na druhej strane zakončoval Stanciu, ale jeho nevýrazná strela nijak bránu Interu neohrozila a Handanovič tak v tomto prípade zasahovať nemusel.
23
23
importantVeľká šanca pre domácich otvoriť skóre tohto stretnutia! D´Ambrosio sa dostal ku gólovej hlavičke priamo pred bránou po priamom kope, ale Kolář vytiahol výborný zákrok a podržal tak svoj celok!
22
Potom hostia dlho kombinovali na útočnej polovici, ale celé sa to končí nepresnou rozohrávkou útočnej akcie zo strany Hušbauera. Uvidíme, čo teraz vymyslia domáci.
21
Na druhej strane sa potom do zakončenia pred bránou Slavie dostával Lukaku, ale jeho zakončenie po centri z pravej strany bolo nepresné a Kolář bude rozohrávať od svojej brány.
20
Dlho netrvalo a Slavia opäť pohrozila v pokutovom území súpera. Stanciu sa už chystal na nebezpečnú strelu, ale Sensi sa mu včas hodil pod nohy a jeho zámer mu tak znemožnil.
19
Domáci v prechode do útoku chybovali a smerom dopredu tak okamžite vyrazila Slavia. Pred bránu domácich sa tlačil Olayinka, pretlačil súperovho obrancu, ale lopta končí u brankára Handanoviča.
18
Slavia už loptu stratila, kombinuje tak domáci celok. Inter sa však v tejto chvíli smerom dopredu moc nehrnie, hostia navyše výborne bránia stred poľa.
17
Momentálne sledujeme útočnú kombináciu hostí. Inter teda musel teraz prepnúť na defenzívu, Slavia zatiaľ len kombinuje a snaží sa počkať na vhodnú chvíľu.
16
16
importantMartínez mal teraz na kopačke otvárací gól tohto stretnutia! Inter založil rýchly protiútok, zaváhanie hosťujúcej obrany chcel využiť spomínaný Martínez, ale svoj únik na bránu Slavie zakončil tesne vedľa, dobre ho však napádali vracajúci sa futbalisti českého majstra.
15
Štvrťhodina zo stretnutia na San Sire už uplynula, zatiaľ sme presný zásah nevideli. Oba tímy sa však snažia o útočné kombinácie a určite sme sa zatiaľ mali na čo pozerať.
14
Nová posila domácich Lukaku sa snažili v útoku presadiť individuálne, ale cez obranu súpera Lukaku neprešiel. Pri lopte je tak v tejto chvíli opäť pražská Slavia.
13
Zaujímavé momenty sme teda videli už na oboch stranách, prvý presný zásah sme však ešte nevideli. Môžme povedať, že sme svedkami zaujímavého futbalu a všetky papierové prognózy idú teraz bokom.
12
12
importantPriamy kop sa teraz kopal na bránu českého majstra a takmersme boli svedkami úvodného presného zásahu! De Vrij ostal nepokrytý a jeho hlavička ide tesne nad brvno Kolářovej brány!
11
Taliansky celok je možno aj sám zaskočený z takéhoto úvodu stretnutia. Slavia hrá veľmi sebavedomo, nebojí sa zaútočiť a Handanovič už musel vytiahnuť jeden veľký zákrok.
10
Slavia mala k dispozícii ďalší rohový kop. Stanciu sa postaral o center z ľavej strany, ktorý však nič zaujímavého nepriniesol a tak je pri lopte domáci Inter.
9
Ďalší nedovolený zákrok zo strany domáceho celku a tak Slavia môže stále kombinovať na útočnej polovici. Zatiaľ môžme teda povedať, že je to nečakaný úvod tohto stretnutia na San Sire.
8
Slavia rozohrala spomínaný priamy kop nakrátko, následne ešte operovala pred pokutovým územím súpera, ale k žiadnemu zakončeniu na bránu už nedošlo.
7
7
importantPrvý priamy kop v tomto zápase zahrávali hostia a domáci brankár Handanovič sa musel mať na pozore! K exekúcii tejto situácie sa postavil Stanciu, ale slovinský brankár vyráža loptu na rohový kop!
6
Ani Slavii sa nedarí kombinovať na polovicu súpera, ale pre hostí je podstatné, že stále favorita nepúšťa k ničomu a drží hru čo najďalej od svojej brány.
5
Interu sa nedarí v úvode stretnutia v kombinácii a opäť len tak odovdzal loptu späť na kopačky súpera. Ak sa ihneď po výkope čakal veľký tlak domácich, tak opak je pravdou.
4
Sledovali sme útočné ťaženie hosťujúceho celku, ale Olayinka už nestihol nič zaujímavého vymyslieť, dobre zasiahla defenzíva domácich a tak je pri lopte momentálne Inter.
3
Domácim sa nevydaril rýchly prechod na útočnú polovicu a tak je už pri lopte znova český majster. Slavia sa snaží postupnými prihrávkami preniknúť opäť až na polovicu súpera.
2
Úvod zápasu bol pre Salviu celkom dobrý, s loptou sa hostia usadili takmer až pred pokutové územie súpera, ale po nepresnej kombinácii z toho už zakončenie nebolo.
1
Prvý polčas tohto stretnutia sa už naplno rozbehol, výkop patril hosťujúcej Slavii Praha. Český celok dnes nastupuje v tradičnej červeno-bielej kombinácii, domáci Inter odohrá toto stretnutie v čiernych dresoch.
1
Stretnutie sa práve začalo.
Obe mužstvá sú už spoločne s rozhodcami zápasu prítomné na hracej ploche, prvý polčas sa tak čoskoro začne! Prajem príjemný športový zážitok.
Prajem príjemný futbalový podvečer všetkým fanúšikom futbalu! Čakanie na nový ročník Ligy majstrov sa skončilo, dnes a zajtra sa odohrajú prvé stretnutia v skupinách a český majster Slavia Praha sa po dlhej 12 ročnej odmlke vracia na scénu tejto prestížnej futbalovej súťaže. Futbalisti českého celku na svoje prvé vystúpenie v skupine F museli vycestovať do Milána, kde na nich čaká domáci Inter aj spoločne so slovenským reprezentantom Milanom Škriniarom, ktorý nechýba vzákladnej zostave domácich. Stretnutie z pozície rozhodcov povedú páni z Francúzska: Ruddy Buquet – Guillaume Debart, Julien Pacelli – Amaury Delerue. Do úvodného výkopu už veľa času neostáva, zatiaľ si prezrite zostavy oboch celkov a tesne pred začiatkom prvého polčasu sa znova prihlásime.
Úvodné zostavy:

Inter Miláno: Handanovič (C) – D'Ambrosio, de Vrij, Škriniar – Candreva, Sensi, Brozović, Gagliardini, Asamoah – Lautaro Martínez, R. Lukaku

Náhradníci: D. Padelli – Godín, Alexis Sánchez, Vecino, Politano, Lazaro, Barella

SK Slavia Praha: O. Kolář – Coufal, Kúdela, Hovorka, Bořil – T. Souček (C), Hušbauer – Masopust, Traoré, Stanciu – Olayinka

Náhradníci: Markovič – Tecl, Zelený, Provod, Milan Škoda, Frydrych, Júsuf Hilál

Rozhodca: Ruddy Buquet – Guillaume Debart, Julien Pacelli – Amaury Delerue(všetci Francúzsko)
Vítam všetkých priaznivcov futbalu pri sledovaní tohto online textového prenosu.V ňom sa spoločne zameriame na stretnutie, v ktorom proti sebe nastúpia mužstvá Inter Miláno a SK Slavia Praha. Zápas a tak aj tento prenos sa začína o 18:55.

Fanúšikovia futbalu sa konečne dočkali, je tu štart nového ročníka Ligy majstrov! Opäť sa tak môžme tešiť na zaujímavé zápasy, pekné futbalové momenty a verme, že aj v tomto roku sa dočkáme nejakých prekvapení.

Detailnejšie sa v tomto prenose zameriame na základnú skupinu F, v ktorá bude aj so slovenskou účasťou a čo je zrejme najpodstatnejšie, spoločnosť trom futbalovým gigantom bude robiť český majster SK Slavia Praha.

Čo sa týka spomínanej slovenskej účasti, tak v skupine F sa okrem Slavie ešte nachádza aj taliansky Inter spoločne s Milanom Škriniarom, zvyšné dve miesta v skupine patria Barcelone a Borusii Dortmund. Je to teda veľmi zaujímavá skupina, v ktorej by podľa papierových prognóz mala hrať Slavia Praha len posledné husle, ale ako sa vyjadrili ostatné tímy, určite netreba Slaviu podceňovať, minulý rok v Európskej lige dosahovala veľmi dobré výsledky a celé to vyvrcholilo účasťou v štvrťfinále.

Ako dopadne toto stretnutie na San Sire? V akom svetle sa predvedia Slavia Praha pri svojej druhej účasti v Lige majstrov po 12 rokoch? Poteší svojim výkonom slovenský reprezentant a futbalista domáceho celku Milan Škriniar? Sledujte náš online prenos.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:55.

Domov»Futbal»Liga majstrov»Slavia mala na dosah víťazstvo nad Interom, prišla oň v nadstavenom čase