Hokejisti Bratislava Capitals ostávajú bez prehry, poradili si so Žilinou

Finančná budúcnosť MsHK Žilina je neistá.
Finančná budúcnosť MsHK Žilina je neistá. (Autor: DANIEL STEHLÍK/CVAK.SK)
SITA|16. sep 2019 o 21:13

Bratislavčania absolvovali úspešnú premiéru pred domácimi fanúšikmi.

BRATISLAVA. Hokejisti tímu Bratislava Capitals majú za sebou úspešnú premiéru pred domácimi fanúšikmi. V pondelňajšom zápase tretieho kola zdolali hráčov Žiliny 3:1 a tabuľku druhej najvyššej súťaže vedú s plným počtom bodov.

Diváci na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu čakali na prvý gól až do 33. minúty, keď svoj druhý gól v sezóne zaznamenal Tibor Varga. V druhej časti pridali Bratislavčania ešte jeden presný zásah, keď brankára Jakuba Lackoviča prekonal 21-ročný útočník Filip Vašaš.

Žilinčania vykresali iskričku nádeje gólom Dominika Reháka na začiatku tretej časti, ale konečnú podobu výsledku dal v 48. minúte nitriansky rodák Marek Slovák.

Slovenská hokejová liga 2019/2020 - 3. kolo

Bratislava Capitals - MsHK DOXXbet Žilina 3:1 (0:0, 2:0, 1:1)

Góly: 33. T. Varga, 39. Vašaš, 48. M. Slovák - 44. Dominik Rehák

Domov»Hokej»Slovensko»Slovenská hokejová liga»Hokejisti Bratislava Capitals ostávajú bez prehry, poradili si so Žilinou