Namiesto Petrohradu prišli Nové Zámky a Slovanu dali sedem gólov

Na zápas Slovana proti Novým Zámkom prišlo 3871 divákov.
Na zápas Slovana proti Novým Zámkom prišlo 3871 divákov. (Autor: SME - MARKO ERD)
Marián Szűcs|18. sep 2019 o 02:24

Slovan prehral s Novými Zámkami.

BRATISLAVA. Tradičný čas, rovnaký štadión, lacnejšie vstupné. KHL je minulosť, hoci pri pokladniciach stále ostali aj nápisy v azbuke.

Hokejisti Slovana Bratislava hrali prvý domáci zápas po návrate do Tipsport ligy. Namiesto Petrohradu či CSKA Moskva boli ich súperom Nové Zámky.

Tipsport liga 2019/2020: Slovan Bratislava - Nové Zámky: fotogaléria

18.9.2019

A prejavilo sa to aj na počte divákov. Ešte pár minút pred začiatkom zápasu ich sedelo v hľadisku len zopár desiatok.

Na štadióne bolo úplné ticho.

Napokon sa na tribúny nahrnulo 3871 fanúšikov a hokej ich viac ako dve tretiny bavil. Záver však Slovan nezvládol a v bláznivom zápase prehral s Novými Zámkami 6:7.

Štyri góly za sedem minút

Ospalú atmosféru z úvodu zápasu hráči Slovana postupne rozohnali. Pomohli im k tomu dva rýchle góly a spočiatku chladné tribúny si získavali na svoju stranu.

Divákom predvádzali to, čo v poslednom období v KHL často nevideli – Slovan dominoval, hral útočne, vytváral si šance. A dával góly.

Domov»Hokej»Slovensko»Namiesto Petrohradu prišli Nové Zámky a Slovanu dali sedem gólov