Barcelona senzačne prehrala, Lobotka si zahral proti veľkoklubu

Lionel Messi (vľavo) a Antoine Griezmann.
Lionel Messi (vľavo) a Antoine Griezmann. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|21. sep 2019 o 20:51

Slovák odohral celý zápas.

MADRID. Futbalisti FC Barcelona utrpeli druhú prehru v tejto sezóne španielskej La Ligy. V sobotňajšom stretnutí 5. kola podľahli na pôde Granady 0:2, domáci tím sa tak senzačne dostal na čelo tabuľky.

Už v 2. minúte otvoril skóre Ramon Azeez a po zmene strán spečatil prekvapenie na úkor obhajcu titulu Alvaro Vadillo z jedenástky.

Barcelončanom nepomohol ani Argentínčan Lionel Messi, ktorý prišiel na ihrisko v 46. minúte. Podľa oficiálnych štatistík vyslala Barcelonu priamo na bránu súpera iba jednu strelu.

Celta Vigo, za ktorú absolvoval plnú minutáž slovenský stredopoliar Stanislav Lobotka, uhrala na pôde Atlética Madrid bezgólovú remízu.

• Levante - Eibar 0:0

Domov»Futbal»Španielsko»Barcelona senzačne prehrala, Lobotka si zahral proti veľkoklubu