V Ligue 1 stačilo hráčovi dvanásť minút, aby hetrikom otočil duel

M'Baye Niang zo Stade Rennes - iulustračná fotografia.
M'Baye Niang zo Stade Rennes - iulustračná fotografia. (Autor: David Vincent SITA/AP)
TASR|22. sep 2019 o 18:35

Neymar rozhodol o víťazstve PSG jediným gólom.

PARÍŽ. Futbalisti Rennes remizovali v nedeľňajšom domácom zápase 6. kola francúzskej Lige 1 s Lille 1:1. Oba góly padli po zmene strán.

Najprv sa v 47. minúte presadili hostia, keď ich po rýchlom brejku a presnej prihrávke Osimhena poslal do vedenia Ikone.

O dvadsať minút neskôr zariadil deľbu bodov Hunou, ktorý si nabehol na center a v páde poslal hlavou loptu do siete.

V dobrých výkonoch pokračujú hráči Angers, ktorí v sobotu triumfovali doma nad St. Etienne vysoko 4:1, pričom v prvom polčase prehrávali 0:1.

Na gól Nordina odpovedal Capelle a po ňom zaznamenal hetrik striedajúci útočník z Čadu Casimir Ninga, pre ktorého to boli prvé góly v súťažnom zápase od 11. mája. Na hetrik potreboval iba dvanásť minút.

Pre Angers to bol už štvrtý triumf zo šiestich duelov a s 12 bodmi figuruje na druhom mieste tabuľky.

Futbalisti majstrovského Paríža St. Germain zvíťazili v nedeľu v 6. kole francúzskej Ligue 1 na ihrisku Olympique Lyon 1:0. V 87. minúte rozhodol o triumfe PSG Brazílčan Neymar. Paríž je lídrom s 15 bodmi, OL je v tabuľke na deviatom mieste.

Ligue 1 2019/2020 - 6. kolo:

• Stade Rennes - OSC Lille 1:1 (0:0)

Góly: 68. Hunou - 47. Ikone

• Angers SCO - AS St. Etienne 4:1 (0:1)

Góly: 48. Capelle, 78., 84. a 89. Ninga - 34. Nordin

• Olympique Lyon - Paríž St. Germain 0:1 (0:0)

Gól: 87. Neymar

Domov»Futbal»Francúzsko»Ligue 1»V Ligue 1 stačilo hráčovi dvanásť minút, aby hetrikom otočil duel