Dúbravka dostal až päť gólov, Newcastle je vo veľkej kríze

Martin Dúbravka.
Martin Dúbravka. (Autor: SITA/AP)
TASR|29. sep 2019 o 19:33

Hráči Newcastlu sú predposlední.

LONDÝN. Futbalisti Newcastle United prehrali v nedeľnom súboji siedmeho kola anglickej Premier League na ihrisku Leicester City vysoko 0:5. Slovenský reprezentačný brankár Martin Dúbravka odchytal za hostí celý zápas.

Domáci sa ujali vedenia v 16. minúte po sóle Ricarda Pereiru, ktorý prekonal Dúbravku prízemnou strelou spoza šestnástky.

Hostia kruto pykali za surový zákrok Isaaca Haydena na Dennisa Praeta, po ktorom dostal obranca hostí v 43. minúte červenú kartu.

V druhom polčase inkasovali ešte štyrikrát, dvakrát skóroval Jamie Vardy, vlastný gól si dal Paul Dummett a v 90. minúte spečatil na konečných 5:0 Wilfred Ndidi.

Newcastle nezvíťazil už v štyroch zápasoch po sebe a v tabuľke mu patrí s piatimi bodmi predposledná devätnásta priečka, Leicester poskočil so štrnástimi bodmi na priebežné tretie miesto.

Premier League - 7. kolo

• Leicester - Newcastle 5:0 (1:0)

Góly: 54. a 64. Vardy, 16. R. Pereira, 57. Dummett (vl.), 90. Ndidi

ČK: 43. Hayden (Newcastle)

/Martin Dúbravka (Newcastle) odchytal celý zápas/

Domov»Futbal»Anglicko»Dúbravka dostal až päť gólov, Newcastle je vo veľkej kríze