Hráči Bratislava Capitals strelili súperovi desať gólov, Martin v derby zdolal Žilinu

Hokejisti Bratislava Capitals.
Hokejisti Bratislava Capitals. (Autor: SITA)
SITA|29. sep 2019 o 21:09

Bratislava je opäť na čele.

BRATISLAVA. Až šestnásť gólov padlo v súboji Bratislava Capitals - Považská Bystrica (10:6) v nedeľňajšom zápase siedmeho kola Slovenskej hokejovej ligy.

V domácom tíme sa hetrikom a dvoma asistenciami prezentoval Tibor Varga, Dávid Buc pridal dva góly a Marek Slovák mal na konte gól a tri asistencie.

Bratislavčania sa po tejto kanonáde vrátili na čelo tabuľky druhej najvyššej slovenskej súťaže.

Až vo dvoch zápasoch sa muselo predlžovať a raz sa išlo dokonca do nájazdov.

Dubnica zdolala Levice 6:5 po predĺžení a extipsportligová Žilina v derby prehrala s Martinom 2:3 po samostatných nájazdoch. Rozhodnutie padlo z hokejky Mateja Dírera, Martin sa dostal na druhé miesto tabuľky o bod za Bratislavu.

Slovenská hokejová liga - 7. kolo

• Spišská Nová Ves - Skalica 2:6 (1:2, 0:2, 1:2)

Góly: 3. Ludániy (Vantroba), 59. Vartovník (tr.s.) - 18. Horváth (Štumpf), 19. Okoličány (Šmída), 34. Šmída, 36. Horvát (Škapík), 51. Kotzman (Okoličány), 53. Šmída (Okoličány)

Rozhodovali: Smerek - Janiga, Ordzovenský, vylúčení: 7:5, presilovky: 0:4, oslabenia: 0:0, 885 divákov

• Bratislava Capitals - Považská Bystrica 10:6 (4:1, 3:4, 3:1)

Góly: 1. T. Varga (Selleck, Slovák), 5. D. Hudec (Sloboda, Kalináč), 6. Smolka (Šalka, Vašaš), 18. Sloboda (Selleck, T. Varga), 31. Buc (Lukáčik, R. Varga), 38. Buc (Lukáčik, Martinelli), 38. T. Varga (Slovák, Selleck), 43. Varga (Slovák, Sloboda), 53. Slovák (Martinelli, T. Varga), 56. Vašaš - 11. Mokrohajský, 30. Ligas (Cíger, Saboš), 31. Drevenák (Švantner, Dmitriev), 35. Zlocha (Saboš), 36. Švantner (Drevenák, Božík), 42. Cíger (Drevenák)

Rozhodovali: Kollár - Hanko, Maškulka, vylúčení: 6:5, presilovky: 1:2, oslabenia: 0:0

• Topoľčany - Trnava 7:2 (3:0, 1:0, 3:2)

Góly: 4. Olejník (Hřebíček, Džugan), 11. Gergel (Hrudík, Laššo), 14. Tomčák (Kováčik, Huba), 37. Podstavek (tr.s.), 46. Ručkay (Gergel, Bystričan), 50. Kováčik (Pekarčík), 60. Ručkay (Pekarčík) - 47. Mrava (Ševčík, Klein), 57. Hrbáčik (Klein)

Rozhodovali: Purgat - Drblík, Makúch, vylúčení: 3:7, navyše: Mrázik (Trnava) 10 minút za nešportové správanie sa, presilovky: 0:0, oslabenia: 1:0

• Dubnica - Levice 6:5 pp (3:1, 2:4, 0:0 - 1:0)

Góly: 5. Kokavec (Kristín, Hegyi), 16. Fančovič (Ďuriš), 20. Jakúbek (Nemček, Klimenta), 23. Kristín (Kokavec), 31. Jakúbek (Bagin), 64. Nemček (Jakúbek) - 10. Gubo (Novák Michal), 26. Klenko (Kudrna), 27. Dávid (Klenko), 29. Michal Novák (Tužinský, Tábi), 35. Dávid König (König Peter)

Rozhodovali: Lesay - Rehák, Ševčík, vylúčení: 6:8, presilovky: 2:2, oslabenia: 0:0, 410 divákov.

• Žilina - Martin 2:3 sn (0:0, 2:1, 0:1 - 0:0, 0:1)

Góly: 29. Prášil (Záhradník), 37. Markovič (Húževka) - 28. Rudzan (Barto), 52. Murček (Brezniak), rozh. nájazd Dírer

Rozhodovali: Tornay - Knižka, Hajnik, vylúčení: 3:4, navyše: Marcinek (Žilina) 10 minút za vrazenia na mantinel, presilovky a oslabenia: 0:0, 1150 divákov

Domov»Hokej»Slovensko»Slovenská hokejová liga»Hráči Bratislava Capitals strelili súperovi desať gólov, Martin v derby zdolal Žilinu