Futbalisti ŠK Slovan Bratislava - ilustračná fotografia.
Futbalisti ŠK Slovan Bratislava - ilustračná fotografia. (Autor: TASR)
Sportnet|9. okt 2019 o 17:15

Okrem Slovana uspelo aj Pohronie.

LIPTOVSKÁ ŠTIAVNICA. Futbalisti Slovana Bratislava postúpili do tretieho kola Slovnaft Cupu. V stredajšom dohrávanom súboji druhého kola zvíťazili na pôde treťoligovej Liptovskej Štiavnice 4:0.

Slovanisti mali vynikajúci vstup do zápasu, keď už v šiestej minúte otvoril skóre Dejan Dražič. Srbský ofenzívny stredopoliar sa v prvom polčase presadil ešte raz a v 65. minúte spečatil hetrik.

Po zmene strán hostia kontrolovali svoj náskok a skóre duelu uzavrel Nono.

Kým Slovan si vybojoval postup do tretieho kola, nováčik najvyššej súťaže FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa sa môže tešiť na osemfinálovú konfrontáciu s tímom FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble.

Zverenci Jána Rosického totiž zvládli zápas na ihrisku košickej Slávie TU, ktorú zdolali 3:0.

Slovnaft Cup - dohrávka 2. kola

• Liptovská Štiavnica - Slovan Bratislava 0:4 (0:2)

Góly: 6., 27. a 65. Dražič, 87. Nono

Slovnaft Cup - dohrávka 4. kola

• Slávia TU Košice - FK Pohronie 0:3 (0:1)

Góly: 27. Klec, 61. Mazan, 90. Blahút

ČK: 81. Trebuňák (Košice, po druhej ŽK)

Domov»Futbalnet»Futbalový sviatok v Liptovskej Štiavnici, treťoligista v pohári hostil Slovan Bratislava