Zápas sledovalo iba 37 divákov. Skalica deklasovala slovenskú osemnástku

Ilustračná fotografia. (Autor: TASR)
Sportnet|15. okt 2019 o 20:06

Okoličány strelil hetrik.

PIEŠŤANY. Slovenská hokejová osemnástka neuspela ani vo svojom štvrtom vystúpení v Slovenskej hokejovej lige.

Výber trénera Ivana Feneša po neúspechoch proti Spišskej Novej Vsi, Leviciam a Považskej Bystrici prehral na piešťanskom ľade aj v utorok so Skalicou vysoko 2:9.

Favorit si v prvej tretine vypracoval dvojgólový náskok, ale Demek a Rehák ho gólmi v závere prvej a v úvode druhej časti zmazali.

Skaličanom však vyšla druhá polovica druhej dvadsaťminútovky, v ktorej dali päť gólov. Hetrikom sa v rozpätí necelých šiestich minút prezentoval Okoličány.

Hráči Skalice v tretej tretine ešte zveľadili svoj triumf.

Skalica je v tabuľke Slovenskej hokejovej ligy šiesta, osemnástka si na prvý bod v súťaži ešte musí počkať a ďalšiu šancu zmeniť to bude mať v utorok 22. októbra proti Trnave.

Slovenská hokejová liga - vložený zápas

• Slovensko U18 - Skalica 2:9 (1:2, 1:5, 0:2)

Góly: 20. Demek (Ragan, Stacha), 21. Rehák (Kolenič, Stümpel) - 6. Trnka (Dvonč), 14. Koziot (Kotzman, Nemec), 31. Okoličány (Štumpf, Škápik), 33. Derkin (Koziot, Hílek), 34. Okoličány (Mikéska, Šmída), 36. Okoličány (Štumpf, Šmída), 39. Horváth (Šmída, Štumpf), 43. Pulščák (Trnka, Dvonč), 51. Moritz (Derkin, Hílek)

Rozhodovali: Výleta - Makúch, Drblík, vylúčení: 6:4 na 2 min, navyše: Krajč 10 min za vrazenie na mantinel - Nemec 10 min za vrazenie na mantinel, presilovky: 0:4, oslabenia: 0:0

/hralo sa Piešťanoch, zápas sledovalo 37 divákov/

Domov»Hokej»Slovensko»Slovenská hokejová liga»Zápas sledovalo iba 37 divákov. Skalica deklasovala slovenskú osemnástku