Momentka zo zápasu Augsburg - Bayern Mníchov.
Momentka zo zápasu Augsburg - Bayern Mníchov. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|19. okt 2019 o 17:54

Duda sledoval zápas Herthy iba z lavičky

BERLÍN. Obhajca titulu v nemeckej futbalovej lige Bayern Mníchov sa ani po reprezentačnej prestávke nevrátil na víťaznú vlnu.

Na trávniku Augsburgu remizoval 2:2 v sobotňajšom zápase ôsmeho kola a v predchádzajúcich dvoch zápasoch získal iba bod.

Hertha Berlín remizovala na ihrisku Werderu Brémy 1:1. V drese hostí nenastúpil slovenský reprezentant Ondrej Duda, ktorý sedel na lavičke náhradníkov.

Dortmund uspel doma vďaka gólu Marca Reusa z 58. minúty nad Mönchengladbachom 1:0.

Slovenský stredopoliar László Bénes hral do 64. minúty za hostí, ktorí prehrali po štyroch víťazstvách za sebou, no naďalej vedú tabuľku o skóre pred Wolfsburgom.

Ten je po remíze v Lipsku 1:1 stále posledným nezdolaným mužstvom.

Bundesliga - 8. kolo (výsledky)

• Union Berlín - Freiburg 2:0 (1:0)

Góly: 1. Bülter, 84. Ingvartsen

• Augsburg - Bayern Mníchov 2:2 (1:1)

Góly: 1. Richter, 90.+1 Finnbogasson - 14. Lewandowski, 49. Gnabry

• Werder Brémy - Hertha Berlín 1:1 (1:0)

Góly: 7. Sargent - 70. Lukebakio

/stredopoliar Ondrej Duda bol na lavičke náhradníkov, obranca Peter Pekarík (obaja Hertha) nefiguroval v zápise o stretnutí/

• Lipsko - Wolfsburg 1:1 (0:0)

Góly: 54. Werner - 82. Weghorst

• Düsseldorf - Mainz 1:0 (0:0)

Gól: 82. Hennings

ČK: 45. Fernandes (Mainz) po 2. ŽK

• Borussia Dortmund - Borussia Mönchengladbach 1:0 (0:0)

Gól: 58. Reus

/stredopoliar László Bénes (Mönchengladbach) hral do 64. minúty/

Domov»Futbal»Nemecko»Bundesliga»Majstrovský Bayern stratil ďalšie body, Bénes si zahral v šlágri proti Dortmundu