Ciro Immobile (vľavo) v drese Lazia Rím.
Ciro Immobile (vľavo) v drese Lazia Rím. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|19. okt 2019 o 17:08

Hrdinom Lazia bol Immobile.

MILÁNO. Futbalisti Lazia Rím remizovali v sobotňajšom domácom stretnutí ôsmeho kola najvyššej talianskej súťaže s Atalantou Bergamo 3:3.

Po prvom polčase prehrávali o tri góly, ale po zmene strán vyrovnali aj zásluhou dvoch premenených jedenástok v podaní Cira Immobileho.

Slovenský stopér Denis Vavro sedel na lavičke náhradníkov Lazia.

Majstrovský Juventus Turín zdolal doma Bolognu 2:1. Skóre otvoril v 19. minúte Cristiano Ronaldo, ktorý načal ôsmu stovku gólov v profesionálnej kariére, hostia onedlho vyrovnali zásluhou Danila Larangeiru.

Výsledok stanovil v 54. minúte Miralem Pjanič a Juventus vedie tabuľku o štyri body pred Interom Miláno, ten však má zápas ôsmeho kola k dobru.

Serie A - 8. kolo (výsledky)

• Lazio Rím - Atalanta Bergamo 3:3 (0:3)

Góly: 69. a 90.+2 Immobile (oba z 11 m), 70. Correa - 23. a 28. Muriel, 37. Gomez

/obranca Denis Vavro (Lazio) bol na lavičke náhradníkov/

• Neapol - Hellas Verona 2:0 (1:0)

Góly: 37. a 67. Milik

/stredopoliar Ľubomír Tupta (Hellas) nefiguroval v zápise o stretnutí/

• Juventus Turín - Bologna 2:1 (1:1)

Góly: 19. Ronaldo, 54. Pjanič - 26. Larangeira

Domov»Futbal»Taliansko»Serie A»Vavrov tím bodoval, hoci prehrával už o tri góly. K triumfu Juventusu prispel Ronaldo