Futbalisti Celty Vigo - ilustračná fotografia.
Futbalisti Celty Vigo - ilustračná fotografia. (Autor: TASR/AP)
TASR|27. okt 2019 o 14:49

Slovenský futbalista hral do 84. minúty.

MADRID. Futbalisti Realu Sociedad San Sebastián zvíťazili v nedeľnom stretnutí 10. kola najvyššej španielskej súťaže na ihrisku Celty Vigo 1:0.

Víťazný gól strelil v 82. minúte Alexander Isak. Hostia využili vylúčenie Papeho Cheikha, ktorý v rozmedzí 60 až 66. minúty videl dve žlté karty.

Slovenský reprezentant Stanislav Lobotka odohral v domácom drese 84. minút.

Na čelo tabuľky sa vyšvihla Granada vďaka triumfu nad Betisom Sevilla 1:0. O jediný zásah duelu sa postaral Alvaro Vadillo po hodine hry.

Granada má na prvej priečke 20 bodov a náskok jedného na Barcelonu, ktorá má ale zápas k dobru.

Rovnako 18 bodov majú na konte aj Real Sociedad, Atlético Madrid a Sevilla, ktorá si doma poradila s Gefafe 2:0. Real Madrid má 18 bodov a tiež zápas k dobru.