Barcelona pohodlne zvíťazila nad Realom Valladolid, Messi strelil dva góly

Lionel Messi (vľavo) v zápase La Ligy 2019/2020 FC Barcelona - Real Valladolid.
Lionel Messi (vľavo) v zápase La Ligy 2019/2020 FC Barcelona - Real Valladolid. (Autor: Joan Monfort TASR/AP)
TASR|29. okt 2019 o 21:15

Atletico remizovalo s Deportivom Alaves.

MADRID. Futbalisti FC Barcelona sú opäť na čele španielskej ligy. V utorňajšom zápase 11. kola deklasovali doma Real Valladolid 5:1 a v tabuľke sa o dva body dostali pred Granadu. Dva góly Kataláncov zaznamenal Lionel Messi.

Barcelona sa dostala do vedenia už v 3. minúte, keď sa presadil obranca Clement Lenglet. Hostia po štvrťhodine hry odpovedali zásluhou Kika Olivasa, no potom už úradoval favorit.

Do prestávky upravili na 3:1 Arturo Vidal a Messi, po zmene strán pridali ďalšie góly opäť Messi a Luis Suarez. Barcelona tak naplno bodovala v piatom ligovom dueli za sebou a siedmom celkovo.

Futbalisti Atletica Madrid remizovali v utorňajšom stretnutí 11. kola španielskej ligy na ihrisku Deportiva Alaves 1:1.

Favorita poslal do vedenia v 70. minúte Alvaro Morata, sedem minút pred koncom ale vyrovnal Lucas Perez. Atletico sa bodovo dotiahlo na lídra z Granady, ten má ale zápas k dobru.

La Liga 2019/2020 - 11. kolo:

• Deportivo Alaves - Atletico Madrid 1:1 (0:0)

Góly: 83. Lucas Perez - 70. Morata

• FC Barcelona - Real Valladolid 5:1 (3:1)

Góly: 3. Lenglet, 29. Vidal, 34. a 75. Messi, 77. Suarez - 15. Kiko

Domov»Futbal»Španielsko»La Liga»Barcelona pohodlne zvíťazila nad Realom Valladolid, Messi strelil dva góly