Inter so Škriniarom musel otáčať domáci duel proti Hellasu

Milan Škriniar.
Milan Škriniar. (Autor: Luca Bruno - TASR/AP)
TASR|9. nov 2019 o 21:06

Špalek odohral za Bresciu šesťdesiat minút.

RÍM. Futbalisti Interu Miláno sa v 12. kole talianskej Serie A potrápili s Hellasom Verona, no napokon získali tri body po víťazstve 2:1.

V drese domácich odohral celý duel slovenský reprezentačný obranca Milan Škriniar. Inter sa posunul na čelo tabuľky o dva body pred Juventus Turín, ktorý má však k dobru nedeľňajší súboj s AC Miláno.

Verona sa dostala do vedenia, keď Valerio Verre premenil penaltu, ktorú rozhodca prísne nariadil po faule brankára Samira Handanoviča. O obrat v záverečnej 25-minútovke sa postarali stredopoliari Matias Vecino a Nicolo Barella.

Futbalisti Brescie podľahli v sobotňajšom zápase 12. kola talianskej Serie A FC Turín hladko 0:4. Za domácich odohral úvodných 60 minút slovenský stredopoliar Nikolas Špalek.

Nováčik súťaže získal v uplynulých siedmich zápasoch jediný bod, prehral štvrtýkrát v sérii a je v tabuľke na predposlednom mieste.

Serie A 2019/2020 - 12. kolo

Inter Miláno - Hellas Verona 2:1 (0:1)

Góly: 65. Vecino, 83. Barella - 19. Verre (11 m)

/Milan Škriniar (Inter) odohral celý duel/

Brescia - FC Turín 0:4 (0:2)

Góly: 17. a 26. Belotti (oba z 11 m), 75. a 81. Berenguer

ČK: 45. Matějů (Brescia) po 2. ŽK

/Nikolas Špalek (Brescia) odohral 60. minúty/

Domov»Futbal»Taliansko»Serie A»Inter so Škriniarom musel otáčať domáci duel proti Hellasu