Hudáček vychytal výhru Spartaku v mestskom derby

Ilustračná fotografia.
Ilustračná fotografia. (Autor: khl.ru)
TASR|12. nov 2019 o 22:11

Adam Líška prehral.

MOSKVA. Hokejisti Metallurgu Magnitogorsk zvíťazili v utorňajšom domácom zápase KHL nad Traktorom Čeľabinsk 5:2.

Čerepovec aj so Slovákom Adamom Liškom prehral doma s Nur-Sultanom 1:2 po predĺžení. Dvadsaťročný útočník sa do streleckej listiny nezapísal.

Brankár Július Hudáček pomohol Spartaku Moskva k víťazsvu v mestskom derby nad CSKA 3:2 po predĺžení, keď predviedol 33 zákrokov.

KHL 2019/2020 - výsledky:

Metallurg Magnitogorsk - Traktor Čeľabinsk 5:2 (1:1, 2:0, 2:1)

Góly: 27. a 51. Potechin, 11. Jakovlev, 27. Bereglazov, 44. Ramussen - 15. Virtanen, 57. Sčerbak

Severstaľ Čerepovec - Barys Nur-Sultan 1:2 pp (1:0, 0:0, 0:1 - 0:1)

Góly: 20. Kapustin - 47. Tangradi, 63. Sagadejev

Lokomotiv Jaroslavľ - Sibir Novosibirsk 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)

Góly: 4. Paajarvi, 59. Lander

Dinamo Minsk - Torpedo Nižnij Novgorod 6:5 pp a sn (2:0, 2:3, 1:2 - 0:0, 1:0)

Góly: 4. a 39. Pare, 19. Pulkkinen, 33. Dostanko, 55. Demkov, rozh. nájazd Kogalev - 42. a 59. Šenfeld, 25. Veriajev, 34. Belevič, 36. Aľajev

Ak Bars Kazaň - Avangard Omsk 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)

Góly: 25. Fisenko, 42. Kara, 59. Azevedo

CSKA Moskva - Spartak Moskva 2:3 pp (1:2, 0:0, 1:0 - 0:1)

Góly: 13. Marčenko, 60. Popov - 11. a 65. Zubov, 9. Juňkov

/J. Hudáček za hostí odchytal celý zápas/

Dinamo Moskva - Neftechimik Nižnekamsk 3:6 (0:1, 0:2, 3:3)

Góly: 47. Petersson, 50. Tarasov, 59. Jaškin - 3. Poriadin, 23. Kazionov, 23. Chajrullin, 46. Enlind, 52. Bryncev, 55. Murphy

Dinamo Riga - Salavat Julajev Ufa 1:2 pp (0:0, 1:1, 0:0 - 0:1)

Góly: 36. Ališauskas - 28. Kugryšev, 63. Koledov