Maďari prehrali na novom štadióne, v príprave podľahli Uruguaju

Momentka zo zápasu Maďarsko - Uruguaj.
Momentka zo zápasu Maďarsko - Uruguaj. (Autor: TASR)
TASR|15. nov 2019 o 21:37

Dostali dva góly za šesť minút.

BUDAPEŠTI. Futbalistom Maďarska nevyšla generálka na utorkový záverečný zápas kvalifikácie EURO 2020. V piatkovom prípravnom stretnutí prehrali na novom Štadióne Ferenca Puskása v Budapešti s Uruguajom 1:2.

Všetky góly padli v úvodnej polhodine. V 15. minúte otvoril skóre Edinson Cavani, o šesť minút neskôr zdvojnásobil vedenie hostí Brian Rodriguez.

Vzápätí potešil 67.155 divákov na tribúnach Ádam Szalai, ale to bolo z domácej strany všetko.

Maďarsko v utorok uzavrie kvalifikáciu na pôde Walesu. V tabuľke E-skupiny je na druhom mieste o dva body za Chorvátskom a o dva pred Slovenskom, ktoré však odohralo o zápas menej.

Prípravný zápas

Maďarsko - Uruguaj 1:2 (1:2)

Góly: 24. Szalai - 15. Cavani, 21. Rodriguez, 67.155 divákov

Zostava Maďarska: Dibusz - Bese, Lang, Baráth (72. Attila Szalai), Korhut (75. Z. Nagy) - Kalmár (83. Holman), Vida - Varga, Szoboszlai (68. Á. Nagy), Dzsudzsák (54. Kovács) - Ádam Szalai (60. Feczesin)

Domov»Futbal»Reprezentácie»Maďari prehrali na novom štadióne, v príprave podľahli Uruguaju