Stanislav Lobotka v zápase proti Azerbajdžanu.
Stanislav Lobotka v zápase proti Azerbajdžanu. (Autor: TASR)
Juraj Berzedi|19. nov 2019 o 23:00

Hodnotíme výkony slovenských hráčov.

TRNAVA. Slovenskí futbalisti zvíťazili doma nad Azerbajdžanom 2:0 v kvalifikácii o postup na majstrovstvá Európy 2020.

Ich výkony sme hodnotili na stupnici od 1 do 10, pričom platí, že čím vyššia známka, tým lepší výkon hráč podal.

EURO 2020: Najlepšie momentky zo zápasu Slovensko - Azerbajdžan: fotogaléria

20.11.2019

Martin Dúbravka - 6

V prvom polčase bol skôr stopérom ako brankárom. Spoluhráčom pomáhal len pri rozohrávke a dirigovaní obrany. V druhom polčase si poradil s nepríjemným centrom, ale aj s tutovkou striedajúceho Dadašova.

Peter Pekarík - 4

Od začiatku myslel viac na ofenzívu, keďže obranných starostí mal pomenej. Často si nabiehal do krajných vertikál, ale viackrát nezvládol predfinálnu fázu. Môže to vyplývať aj z menšej zápasovej praxe. Strelil gól, ale bol v tesnom ofsajde.