Futbalisti Bordeaux - ilustračná fotografia.
Futbalisti Bordeaux - ilustračná fotografia. (Autor: Mads Claus Rasmussen SITA/AP)
TASR|3. dec 2019 o 23:14

Až dva zápasy sa skončili nezvyčajne vysokými výsledkami.

PARÍŽ. Futbalisti Girondins Bordeaux rozstrieľali Olympique Nimes 6:0 v utorkovom domácom zápase 16. kola francúzskej Ligue 1.

Nerozladil ich ani incident, ktorý rozpútali ich vlastní fanúšikovia. Tí v 11. minúte vtrhli na trávnik a začali protestovať proti vlastnému vedeniu.

Ich terčom bol najmä dlhoročný prezident Frédéric Longuepée, ktorého vyzvali na odchod z klubu. Rozhodca Clement Turpin prerušil duel a poslal hráčov do šatne, no po 25-minútovej prestávke sa pokračovalo. Informovala o tom agentúra AP.

Bordeaux je tretie v tabuľke, o sedem bodov za lídrom Paríž St. Germain, ten však má dva zápasy k dobru.