Kucka gólom rozhodol o triumfe Parmy, Brescia Calcio porazila S.P.A.L

Juraj Kucka (v strede) v drese Parmy.
Juraj Kucka (v strede) v drese Parmy. (Autor: Serena Campanini - TASR/AP)
TASR|8. dec 2019 o 17:49

Janov remizoval s Lecce.

RÍM. Slovenský futbalový reprezentant Juraj Kucka gólom rozhodol o víťazstve FC Parma na pôde Sampdorie Janov 1:0 v dueli 16. kola talianskej Serie A.

V 21. minúte po rohovom kope hlavičkou k vzdialenejšej žrdi prekonal brankára Emila Audera. Gól oslávil tradičným saltom. Do druhého polčasu už slovenský stredopoliar nenastúpil.

Futbalisti US Lecce remizovali v úvodnom nedeľňajšom zápase 15. kola talianskej Serie A s FC Janov 2:2.

Hostia v druhom polčase prišli o dvojgólový náskok a dohrávali s deviatimi hráčmi, keď do kabín museli ísť predčasne Kevin Agudelo a Goran Pandev.

Serie A 2019/2020 - 15. kolo - nedeľa:

• S.P.A.L 2013 - Brescia Calcio 0:1 (0:0)

Gól: 54. Balotelli

• Sassuolo Calcio - Cagliari Calcio 2:2 (2:0)

Góly: 7. Berardi, 36. Djuričić - 51. Joao Pedro, 90. Ragatzu

• FC Turín - ACF Fiorentina 2:1

Góly: 22. Zaza, 72. Ansaldi - 90+1. Caceres

• US Lecce - FC Janov 2:2 (0:2)

Góly: 60. Falco, 70. Tabanelli - 31. Pandev, 45. Criscito (11 m), ČK: 69. Agudelo, 77. Pandev (obaja FC Janov)

• Sampdoria Janov - FC Parma 0:1 (0:0)

Gól: 21. Kucka

/Juraj Kucka odohral za hostí prvý polčas./

• FC Bologna - AC Miláno 2:3 (1:2)

Góly: 40. Hernandez (vlastný), 84. Sansone (11 m) - 15. Piątek (11 m), 32. Hernandez, 46. Bonaventura

Domov»Futbal»Taliansko»Serie A»Kucka gólom rozhodol o triumfe Parmy, Brescia Calcio porazila S.P.A.L