Čajkovský bol pri ďalšej výhre Dinama, Hudáček nechytal

(ilustračný obrázok)
(ilustračný obrázok) (Autor: khl.ru)
TASR|27. dec 2019 o 18:12

Posledný Chabarovsk si poradil s Jekaterinburgom.

MOSKVA. V piatkovom zápase KHL zvíťazili hokejisti Chabarovska nad Jekaterinburgom 4:3 po nájazdoch. Jekaterinburg je v tabuľke Východnej konferencie tretí, Amur predposledný.

SKA Petrohrad zvíťazil na ľade Novosibirsku vďaka dvom gólom v záverečnej tretine a posunul sa na čelo Západnej konferencie pred CSKA Moskva.

Dinamo Moskva uspelo na ihrisku Barysu Nursultan 4:3 po predĺžení, v jeho prvej päťke nechýbal slovenský obranca Michal Čajkovský.

Brankár Júlis Hudáček dostal naopak voľno. Spartak Moskva aj bez neho zdolal Čeľabinsk 5:2 na jeho ľade a má v KHL aktuálne najlepšiu formu, zvíťazil v piatom stretnutí za sebou a na Západe je štvrtý.

KHL 2019/2020 - Základná časť - výsledky - 27. december

• Barys Nursultan - Dinamo Moskva 3:4 pp (0:2, 2:0, 1:1 - 0:1)

Góly: 25. Boyd, 38. Sagadejev, 45. Starčenko - 10. Mironov, 13. Jaškin, 57. Petersson, 64. Šipačiov

• Traktor Čeľabinsk - Spartak Moskva 2:5 (1:1, 1:2, 0:2)

Góly: 1. Kalinin, 35. Osnovin - 11. Hersley, 36. Kokarev, 37. Karsums, 44. Rylov, 59. Hanzl

• Sibir Novosibirsk - SKA Petrohrad 0:2 (0:0, 0:0, 0:2)

Góly: 47. Kuzmenko, 60. Tkačiov

• Amur Chabarovsk - Avtomobilist Jekaterinburg 4:3 pp a sn (0:2, 1:1, 2:0 - 0:0, 1:0)

Góly: 28. Rasskazov, 45. Vj. Ušenin, 56. Vj. Ušenin, rozh. nájazd Rasskazov - 2. Holland, 8. Sexton, 26. Macek