Hudáček sedel na striedačke, Ďalogov tím prehral

Ilustračná fotografia.
Ilustračná fotografia. (Autor: khl.ru)
TASR|8. jan 2020 o 21:19

Michal Čajkovský ani nebol napísaný v zostave.

MOSKVA. Hokejisti Lokomotivu Jaroslavľ zvíťazili v stredajšom zápase Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) na ľade Ufy 2:1 po predĺžení.

V ďalšom stretnutí prehral Spartak Moskva na domácom klzisku s Jokeritom Helsinki 2:3 po predĺžení.

Brankár Július Hudáček sedel na striedačke, v drese Spartaka dostal priestor Nikita Bespalov. Dinamo Moskva podľahlo v derby CSKA 1:4, slovenský obranca Michal Čajkovský nefiguroval v zostave domácich.

V Rige domáce Dinamo v zostave s ďalším Slovákom Marekom Ďalogom podľahlo Čerepovcu 2:3 po nájazdoch.

KHL 2019/2020 - základná časť - 8. január:

Salavat Julajev Ufa - Lokomotiv Jaroslavľ 1:2 pp (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1)

Góly: 33. Sergejev - 51. Lander, 61. Rafikov

Dinamo Moskva - CSKA Moskva 1:4 (1:0, 0:3, 0:1 - 0:0, 1:0)

Góly: 5. Pulkkinen - 21. Kiselevič, 39. Slepyšev, 40. Sekáč, 49. Okulov

Neftechimik Nižnekamsk - Barys Nur-Sultan 1:5 (0:0, 1:3, 0:2)

Góly: 31. Chisamutdinov - 21. Dietz, 35. Šestakov, 37. Ohtamaa, 42. Knight (tr. str.), 51. Michajlis

Spartak Moskva - Jokerit Helsinki 2:3 pp (2:1, 0:1, 0:0 - 0:1)

Góly: 11. Malychin, 19. Kutejkin - 14. a 28. N. Jensen, 62. Lepistö

Dinamo Riga - Severstaľ Čerepovec 2:3 pp a sn (0:0, 2:1, 0:1 - 0:0, 0:1)

Góly: 39. Sotnieks, 40. Gegeris - 25. Jakimov, 47. Jakovlev, rozh. nájazd Petunin